Квіти та технології їх вирощування в домашніх умовах до 8 березня

Найкращий подарунок для жінки – це квіти. Якщо букети вже через тиждень ми викидаємо, то квіти в горщику ще довго будуть вабити вас своєю красою. 

Перелік квітів та технології їх вирощування в домашніх умовах.

Тюльпан

Для того, щоб виростити в горщику тюльпани, оберіть круглі та непошкоджені цибулини. В керамічний горщик насипте грунт та посадіть цибулини. Для вирощення чудового цвіту необхідно близько 4 місяці після посадки. Зберігайте в темному та прохолодному (5-9°С) місці. 

Гіацинт

Цибулини гіацинту найкраще висаджувати в січні. Коріння мають бути розташовані в землі, а цибулини назовні. Цибулинні рослини найбільше бояться надмірного перезволоження грунту: через постійного застою вологи вони легко загнивають і гинуть. Тому поливати гіацинти потрібно потроху в міру висихання верхнього шару грунту. 

Примула

Паростки або саджанці посадіть у горщик з удобреною землею, як субстрат краще використовувати верховий торф.Температуру, до повного розвитку кореневої системи, підтримують близько 15 ºС.  Надалі 1 – 3 ºС вночі і на пару градусів більше днем.

Конвалія

Конвалію висаджуйте на початку лютого. Для цього замочіть корені у воді, температурою 40 градусів, та залиште на 12 годин. Потім обріжте та висаджуйте в горщики. Бруньки маю знаходитися на 1 см від поверхні грунту. Поставте рослину в темне місце та на 22-26 день чекайте цвітіння.

Амариліс

Починайте посадку на початку січня. Цибулини має бути рівною, без слідів механічних пошкоджень і гниття. Оптимальний розмір цибулини амариліса – приблизно 7 сантиметрів. Для посадки обирайте важкий керамічний горщик. Від посадженої в центрі цибулини до краю горщика повинно бути не більше 3-х сантиметрів. Садити цибулину амариліса слід таким чином, щоб третина її перебувала над поверхнею землі.

Ви любите квіти в горщиках?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector