Квітникарі радять встромляти сірник в горщик. Хитрість, про яку мало хто знає

Ці хитрощі повинна знати кожна господиня. Якщо ви любите рослини, то, напевно, часто переживаєте за стан своїх вазонів. За ними потрібен ретельний догляд — регулярний полив, добрива, пересаджування. Однак не завжди всі ці старання допомагають повернути здоров’я вазонам. Найпоширенішою проблемою вазонів є мошки, яких дуже важко помітити неозброєним оком. 

Основні чинники появи комах у вазоні: 

  • Занадто частий полив.
  • Неправильно підібрані добрива.
  • Погана рідина для поливу.

Спершу слід відслідкувати точну причину появи цих комах, усунути її, а потім приступити до позбавлення від мошок. Достатньо буде просто встромити в землю з вазона декілька сірників головками в грунт. Але розміщати сірники так, щоб вони розташовувалися на певній відстані один від одного. Далі доглядайте за своєю рослиною звичним способом. 

Коли пройде тиждень, вийміть сірники та ретельно огляньте головки — якщо вони повністю розчинилися, то встроміть нові сірники й повторюйте так до тих пір, поки не зникнуть мошки. Так ви швидко позбудетеся від шкідників, й при цьому не потрібно купляти отрутохімікати, які негативно впливають на розвиток вазону.

Як Ви боретеся з мошками?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: