– Кинула оком на Івана?! Стара, нікому не потрібна, захотіла причарувати молодого хлопця? — кричала мама мого квалера.

Зараз я у стосунках з Іваном, однак ставати з ним під вінець не поспішаю. Річ у тім, що мені 34, з першим чоловіком розлучилась два роки тому та маю двох дітей. Я вже жінка з досвідом, тому тепер дивитимусь у два ока, щоб не повторювати помилки першого шлюбу. 

Якось Іван привів мене знайомити зі своєю мамою. Потім я з тієї хати бігла так швидко, як тільки могла! Вона мене своєю поведінкою дуже шокувала.

– Кажеш Людмила називаєшся. Ну і скільки тобі років Людмила? — перше, що запитала вона.

– Мені 34, але хіба це має якесь значення? — таке запитання мене трохи обурило.

– Ого, то ти на 4 роки старша за мого синочка? Розлучена? — далі запитувала вона.

Пошепки

– Так, я вже була у шлюбі та маю двох діточок — впевнено відповіла їй.

– Кинула оком на Івана?! Стара, нікому не потрібна, захотіла причарувати молодого хлопця? Не вийде! 

Після цих слів я кулею вилетіла з квартири. Е ні! Такого терпіти я точно не буду! Я вже достатньо натерпілася. Краще бути неодруженій, аніж жити з маминим синочком. Оскільки я гарна жінка, то знайти собі чоловіка мені не важко. Тому через деякий про мене турбувався вже інший. Однак як тільки про це почув колишній, відразу прийшов просити вибачення, хотів повернути мене. Звісно, я навіть слухати не хотіла Івана, тоді він вирішив зробити по-іншому. 

Привів до моєї квартири свою маму та змусив її просити вибачення. Сказати, що я була ошелешена, це нічого не сказати… Я не злопам’ятна, тому пробачила їй. Тепер вона з Іваном ледь не щотижня приходить до мене, дарує дітям подарунки, грається з ними. Таке враження, ніби це зовсім інша людина, ніж та, яку я тоді вперше бачила. Проте це мене найбільше і бентежить. Адже чи не лицемірить вона? Боюсь, що після відновлення стосунків з її сином знову таке повторюватиметься. Тому порадьте, будь ласка, що мені робити? Чи впускати Івана у своє життя, адже я несу відповідальність не лише за себе, а й за дітей?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector