Кинула я свого чоловіка недавно, хоча прожила з ним майже 30 років… І знаєте що? Я щаслива! Треба було раніше так зробити!

Як тільки мої друзі та родичі дізналися, що я подала документи на розлучення, у моєму житті почалося справжнє пекло.

«А кому ж ти тепер треба?» – кричала на мене мама.

«А що ж ти одна будеш робити?» – підтримувала її моя сестра.

«Мабуть, він сам від тебе втік» — підкидали всі, кому не лінь.

І я зовсім не розумію, чого це в людей така реакція на розлучену жінку! Як розлучається чоловік — його боготворять, вітають, бажають успіхів в особистому житті! А як тільки трапляється таке з жінкою — все. На ній ставлять жирну таку крапку.

Але от що я вам скажу: після розлучення все тільки починається! Кажуть, без чоловіка жінка вʼяне. Ага, розбіглася! У мене зʼявилось удвічі більше вільного часу, який я нарешті можу присвятити собі. І, скажу відверто, це так класно! Я і в салони почала ходити, і в спортзал. Тепер так багато компліментів чую, скільки за все подружнє життя мені ніхто не казав! А якби був чоловік, то я б думала тільки про прибирання, прання і їжу. Все, ця епоха закінчилася!

Пошепки

Ще я часто чую, що без чоловіка жінка стає злою, агресивною. Мовляв, порожнє ліжко дає про себе знати. Так-от, дорогі мої, забудьте ви вже ці дурниці! Поки ви заміжні — можете мати тільки одного чоловіка. І хто ж знає, як там у вас все буде через років 10-15. А вільна жінка на те й вільна, щоб кохати, насолоджуватися і бути коханою! Як дуже хочеться, знайти чоловіка «для здоровʼя» — простіше простого. А можна ще й не одного.

Ще багато хто мені казав, щоб без чоловіка я просто загнуся, бо сама гроші заробляти не зможу. Але чогось всі забувають, що неправильна людина поруч — зайвий баласт. І як тільки його скидаєш, усе йде як по маслу. Тепер я не повинна нікому нічого пояснювати, не повинна просити гроші чи трохи часу для себе. Ідей для бізнесу в мене — море. Встигай тільки втілюй в життя.

А от мама моя ще дуже любить розповідати, що тепер я стала неповноцінною. Бо головне завдання, єдина мрія кожної дами — доглядати дітей, чоловіка, померти серед брудних тарілок і розкиданих носків. І тут я теж маю що сказати: годі жити цими стереотипами. Бо ми наче й рухаємось вперед, але голови наші застрягли в далекому минулому.

Розлучайтеся, виходьте заміж, присвячуйте життя собі, заводьте дітей — живіть так, хоч хочеться вам! І нехай ніякі докори чи поради не впливають на ваші щирі жіночі бажання!

Згодні з цими словами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector