Лайфхак домогосподаркам – чому я заморожую неочищену моркву

Зберігання овочів є дуже важливим моментом, оскільки в холодну пору року так можна заощадити кошти. Сьогодні ми вам розповімо, як найкраще зберігати моркву.

Якщо це не на довгий час – то вона може просто лежати в темному прохолодному місці. А якщо ви хочете зберегти моркву протягом декількох місяців, то тут треба використати інші способи, ось деякі з них:

  • укладати серед тирси,
  • зберігати в підвалі,
  • консервувати,
  • заморожувати.

Мені найближчий останні спосіб: завжди очищала моркву, терла її на тертці, складала в пакетики і заморожувала. От готую суп, або овочеве рагу, вийму необхідну кількість, а решту – назад в морозилку.  Так тривало довгий час, поки минулого року в мене були проблеми і сім’ї, і я не мала часу на те, щоб гратися з морквою.

Тоді я зробила простіше: просто заморозила немиту моркву. Якби ж я знала, що це так комфортно, то б робила так ще раніше! 

Чому цей метод кращий:

  • не потрібно чистити моркву, можете просто її промити. 
  • не витрачається час на те, щоб терти моркву. 
  • ніколи б не могла подумати, що заморожена морквина буде так легко чиститися. 
  • така морква має кращий смак, тобто він яскравіший, в порівнянні з очищеною і тертою. 

Як заморозити немиту моркву і як легко її очистити?

1. Плоди спершу промийте під проточною водою та поставте на паперові рушники. Залиште на 3 години, щоб овочі повністю висохли. Далі все укладаємо в мішок, або пакет, і ставимо в морозильну камеру. 

2. Заздалегідь не розморожуйте моркву перед тим, як використовувати для приготування страви. Достатньо просто помістити коренеплід під гарячою водою протягом декількох хвилин.

Пошепки

3. А тепер – виймаємо й приступаємо до очищення. Однак робити це не вздовж, а впоперек, так буде значно легше. Вас здивує, як чудово очищається шкірка по горизонтальні. 

Шкірка буде товстою, однак знімається дуже легко.

Заморожену моркву можете сміло використовувати для супів, гарнірів, олів’є, додавати в піджарку. А от для свіжих страв краще обирайте не заморожений овоч.

Що заморожуєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector