Легкі фільми, які піднімають настрій

Найкращим проведенням часу для багатьох людей є перегляд цікавих фільмів. 

Сьогодні ми підготували для вас добірку з легких фільмів, які володіють своєю атмосферою. Ви поринете в справжні пригоди разом з героями історії. У кожної людини свій смак на кінострічки, але ми впевнені, що ці фільми вам точно сподобаються. 

«Мене звуть Долемайт»

Руді Рей Мур – це відомий комік, актор та музикант, який наважився на неабияку авантюру. Чоловік захотів зняти фільм для темношкірого населення США, щоб стати знаменитим. Головна роль належить актору Едді Мерфі.

«Френк»

Комедія з нестандартним сюжетом. Розповідається про хлопця, який з дитинства мріяв стати знаменитим музикантом. Доля дала йому щасливий шанс і Джон потрапляє в музичну групу Френка – ексцентричного хлопця, котрий не знімає маску з пап’є-маше.Учасники гурту вирушають в Ірландію для запису нового альбому, але там на них очікують несподіванки. 

«Клуб любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння»

Це чудовий атмосферний фільм, у якому розповідається про відому красуню-письменницю, яка потрапляє в закритий книжковий клуб. Дізналася вона про нього завдяки листуванню з одним з його членів. Дівчина відправляється в забуте село, щоб зрозуміти, як функціонує клуб. Події відбуваються після Другої світової війни, а сюжет розповідає про нелегкі долі британців під час німецької окупації.

«Агент Джонні Інгліш»

Неповторний Роуен «Містер Бін» Аткінсон продовжує грати свого знаменитого персонажа, тільки тепер в ролі супершпигуна. Довгі роки Джонні Інгліш не брав участь в різних спецопераціях, а всього лиш навчав майбутніх шпигунів. Однак на Джоні очікує надзвичайно важливе завдання. Частково з вини Джонні британська корона втратила всіх своїх агентів, а значить містерові Інглішу доведеться рятувати світ наодинці.

«Маленькі жінки»

Знятий за  світовою класикою однойменного роману Луїзи Мей Олкотт. Фільм розповідає про дорослішання чотирьох несхожих один на одного сестер. Дія фільму розгортається за часів Громадянської війни в США, але проблеми, з якими стикаються дівчата, актуальні як ніколи: перша любов, гірке розчарування, непрості пошуки себе і свого місця в житті.

Які жанри фільмів до вподоби вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector