Легко та швидко забираємо кісточки з вишень – порада від моєї свекрухи, яка врятує не одну господиню!

У мене багато вишень на варення та компот. Однак, це така довга та марудна справа – видаляти кісточки. По-перше, сік може заляпати поверхню, шкіру та одяг. По-друге, при натисканні рветься шкірка ягід та витікає сік. 

Але на допомогу прийшла моя свекруха. Вона поділилася декількома секретиками правильної чистки ягід. 

Радянська часникодавка. Якщо у вас вдома є такий скарб, то дуже пощастило. Адже на часникодавці є спеціальна насадка, аби протикати ягоди і забирати кісточки. 

Пляшка і паличка. Знайдіть пляшку з вузеньким горлечком, ставте на нього ягідку та протикайте гострим, але тонким предметом. Я зазвичай беру звичайну трубочку. Ягідка залишається цілою, а кісточка падає на дно пляшки. 

Пошепки

Лезо. Будьте обережні, адже цим гострим предметом можна легко порізатися. Розрізайте ягідку навпіл та діставайте кісточку геть. Швидко, але досить ризиковано. 

Шпилька-невидимка, булавка або ж пінцет. Занурте обережно шпильку в ягоду і витягніть її, наче витягаєте за допомогою ложки. Але цей трюк працює тільки зі свіжими ягодами, адже у них дуже м’яка шкірка. 

Шприц або ж трубочка. Це такий-собі ефект вакума. Вставте шприц (без голки) у ягідку та висмоктуйте кісточку. Звісно, через такий метод втратиться сік. 

А які способи знаєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector