– Лесю, не запитуй краще. Це був не відпочинок, а жах. Невістка повністю переклала на мене відповідальність за двох онуків, даремно їхала

Я готувала на кухні вечерю, як пролунав дзвінок – дивлюся, а там Оксана, здивувалася, бо так пізно ми не зідзвонювалися. Думала, можливо, щось трапилося. Спершу вона з ввічливості спитала, як у мене справи, потім стала розповідати, що скоро їде на море. В Оксани був хороший настрій, то ж вона вирішила поділитися ним зі мною. Загалом її невістка запросила з ними на відпочинок. Діти вже орендували дім на березі моря, а от не казали про це раніше, щоб був сюрприз.

Оксана була дуже задоволена, та що сказати, я так зраділа за подругу, адже в наш час така щедрість від дітей – це рідкість.

Пройшло вже десять днів, я так підрахувала, що Оксана вже мала б повернутися, то вирішила її вчора зателефонувати. Спершу я подругу навіть не впізнала, по голосу здавалося, що вона застудилася, або дуже втомлена. 

Пошепки

Я одразу спитала, що з нею, і подруга поділилася: 

– Лесю, не запитуй краще. Це  був не відпочинок, а жах. І що з того, що діти все за мене оплатили, якщо я взагалі не відпочила. Невістка повністю переклала на мене відповідальність за двох онуків, а ти ж знаєш, хлопчики дошкільного віку, дуже активні, за ними треба ходити крок в крок. А сину з невісткою було байдуже, вони приїхали відпочити вдвох – ходили на дискотеку, в бар, гуляли ввечері по пляжі. От вранці треба йти на море, а молодь спати хоче, бо нещодавно повернулися. То ж я кожного ранку тих дітей мала одягати, годувати, потім з ними на пляж. Загалом, я вже не могла дочекатися, коли вже нарешті повернуся додому і зможу відпочити. Просто тепер усвідомлюю, чому вони мене взяли з собою – я ж безплатна нянька, кухарка… Я люблю і дітей своїх, і онуків, однак це вже занадто. Я вже не молода, просто для мене це вже важко як фізично, так і морально.

Ось так відпочила моя подруга, а я собі думаю, добре, що мене ніхто на “море” не кличе. Я краще собі вдома відпочину. Чи знаєте Ви схожі історії?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector