Летіти з одним крилом: 7 знаменитих чоловіків, що залишилися вдівцями

Вони успішні і знамениті, їх життя іноді здається нескінченним святом. Але багатьом з знаменитостей довелося пережити найстрашнішу втрату, яку тільки можна уявити: їхні дружини пішли туди, звідки не повертаються. У них вистачило мужності і сил жити далі, допомагати іншим боротися з бідами, ростити дітей і навіть знову ставати щасливими.

Вони змогли знайти в собі сили жити далі.

Дмитро Шепелєв

Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске.

Це була напрочуд гарна і щаслива пара. Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске задумалися про офіційну реєстрацію шлюбу тільки після народження сина Платона в 2013. Але незабаром після появи малюка на світ, співачка стала скаржитися на нестерпні головні болі.

Діагноз прозвучав, як вирок: рак мозку, неоперабельна третя ступінь. Подружжя боролися з усіх сил, раз по раз проходячи черговий курс лікування і радіючи найменшим позитивним змінам. Але хвороба виявилася сильнішою, Жанна пішла в червні 2015.

Дмитро Шепелєв з сином Платоном.

Спогади про кохану надихнули його на створення книги пам’яті під назвою «Жанна». Дмитро досі самотній, працює на телебаченні і займається вихованням Платона, якому скоро виповниться 5 років.

Костянтин Хабенський

Костянтин і Анастасія Хабенські.

Костянтин і Анастасія Хабенські очікували появи на світ свого первістка, коли лікарі виявили у Насті рак головного мозку. Лікування потрібно було починати негайно, але молода жінка відмовилася від променевої терапії, боячись нашкодити малюкові. Після народження Івана молода мама була направлена ​​в американську клініку. Щоб оплачувати дороге лікування, Костянтин працював вдень і вночі, не відмовляючись від жодної роботи. Але хвороба виявилася сильнішою, Анастасія померла 1 грудня 2008 року.

Костянтин Хабенський з сином.

Від жорстокої депресії Костянтин Хабенський знову рятувався роботою. Багато знімався, займався створенням розвиваючих творчих студій та активною благодійною діяльністю, покликаної допомогти важкохворим дітям. Сина йому допомагали виховувати бабусі, а сам актор активно залучав Івана до участі в своїх благодійних проектах.

Лише через п’ять років Костянтин Хабенський знову став щасливим, одружившись з Ольгою Литвиновою. В 2016 в сім’ї народилася донька.

Пол Маккартні

Пол Маккартні і Лінда Істман в день весілля.

Він мав славу підкорювача жіночих сердець рівно до тих пір, поки в його житті не з’явилася Лінда Істман, що стала на довгі роки справжньою натхненницею музиканта. Вони щасливо прожили 30 років, розлучившись за весь цей час тільки один раз на тиждень, виховували дітей і були абсолютно щасливі.

Пол і Лінда Маккартні.

Вони не вірили, що рак грудей, діагностований у Лінди в 1995, невиліковний, і боролися довгих три роки. У 1998 Лінди не стало. Після її відходу він одружився на Хізер Міллс, але цей шлюб не врятувало навіть народження доньки. З 2011 музикант одружений на Ненсі Шевелл.

Кіану Рівз

Кіану Рівз і Дженніфер Сайм.

Кіану Рівз і Дженніфер Сайм чекали появи на світ свого малятка Аві Арчер і паралельно готувалися до власного весілля. Однак дівчинка загинула ще в утробі матерії, а Дженніфер не змогла впоратися з цією бідою. Вона стала зловживати алкоголем і приймати наркотики. А через рік з невеликим після втрати дитини Дженніфер загинула в автокатастрофі, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння.

Вони так і не стали чоловіком і дружиною, але Кіану Рівз дуже важко переживав втрату коханої і їх малятка. Він і сьогодні самотній, через 16 років після трагедії.

Ліам Нісон

Ліам Нісон і Наташа Річардсон.

Шлюб Ліама Нісона і Наташі Річардсон був настільки щасливим, що його вважали абсолютно нетиповим для Голлівуду. За 15 років сімейного життя навіть допитливі журналісти не змогли знайти вади в їх відносинах.

Ліам Нісон і Наташа Річардсон.

Але в 2009 році Наташа отримала серйозну черепно-мозкову травму на гірськолижному курорті, в результаті якої померла. Актор намагався топити своє горе в алкоголі і втішатися в обіймах численних красунь. Справитися з бідою йому допомогла робота і сини. Не так давно Ліам Нісон прийняв іслам і знайшов в вірі заспокоєння своєї душі.

В’ячеслав Малафєєв

В’ячеслав і Марина Малафєєви.

В’ячеслав і Марина Малафєєви прожили разом 10 років, виховували дочку і сина. Але Марина хотіла бути не тільки дружиною зіркового футболіста, але і реалізувати свій творчий потенціал. Вона відкрила продюсерський центр, активно займалася його розвитком.

Рано вранці в березні 2011 року вона поверталася додому і не впоралася з керуванням на слизькій дорозі. Марина померла на місці.

В’ячеслав Малафєєв з другою дружиною Катериною та дітьми.

В’ячеслав глибоко переживав втрату дружини, але в 2012 році в його житті з’явилася нова любов. Він одружився вдруге, через рік дружина подарувала йому ще одного сина.

Пірс Броснан

Пірс Броснан і Кассандра Харріс.

Пірс Броснан і Кассандра Харріс одружилися через рік після знайомства. Він усиновив двох дітей Кассандри, а вона подарувала йому сина Шона. Вони мріяли, що Пірс зіграє роль Джеймса Бонда в наступній частині популярної бондіани.

Діагностоване у дружини онкологічне захворювання змусило актора братися за будь-які запропоновані ролі, щоб мати гроші на дороге лікування. Їх боротьба зі смертю тривала 4 роки, але в 1991 Кассандра Харріс померла на руках чоловіка.

Пірс Броснан.

Він зіграв Джеймса Бонда і саме ця роль допомогла Пірсу впоратися з депресією і знайти в собі сили жити далі. У 2001 році після 7 років відносин актор одружився з журналісткою Кілі Шей Сміт, яка подарувала йому двох синів.

I
Загрузка ...