Летіти на курорт у розпал війни – та ще авантюра. Розповіла про свої плани “подрузі” і вже за тиждень дуже пошкодувала про це…

Наглість – друге щастя! 

Якщо йшли разом в магазин, вона біля каси просто говорила: «Марино, зараз допоможу, піду складу поки, ти розплатися». Тобто, вона швиденько перебігала на сторону, куди відправлялися пробиті продукти, і складала, створюючи кипучу діяльність, поки я платила. У кафе теж постійно «позичала» гроші, які й не думала віддавати. Хоча замовляла на суму більшу, ніж у мене, і напій, і нарізку …

Перестала з нею ходити в магазини і кафе, але не подумавши про наслідки, поїхали з нею на відпочинок до Греції. Там «подруга» моя зовсім не церемонилась з нашими фінансами: банька, масаж, дегустація сирів … Все прибіднялася, веселилася і зверталася до мене: «Як добре, що в тебе є такий надійний чоловік, як пощастило! У тебе й  зарплата хороша, ну ти за місце тримайся, ось я скільки шукаю, все не щастить». 

Пошепки

Остаточно мій терпець урвався після випадку з напоями з мого номера. Був вечір, я залишилися на пляжі, розмовляла телефоном з чоловіком, вона пішла, нібито до себе, але попросила ключі від мого номера, нібито, забула там кепку. Повертаюся, стукаю в її номер, щоб забрати ключі – ніхто не відкриває, пішла в свій: а вона там п’є платні напої з холодильника і спец шафки … А напої ці дуже не дешеві, все в євро … Я аж заціпеніла в дверях і не знала що сказати. Вона: «А я давно тут чекаю, щось затрималася ти, а я думала посидимо вечір разом, через день їхати …»

Сяк-так випровадила її. Нажалілася чоловіку, а він мені: «Що це взагалі було?» Вирішили провчити! На наступний день я пішла в дорогий ресторан. Ми з нею сіли, а коли вона відійшла в дамську кімнату, я попередила офіціанта про роздільний рахунок. Далі ми сміялися, веселилися, подруга ні в чому собі не відмовляла! 

Я вважаю, що її підсумкова сума була … 15 тисяч в гривнях. Це дорогий ресторан. Треба було бачити, як з її обличчя злетіли всі веселощі, коли офіціант приніс роздільний рахунок. Такого вона не очікувала … Відразу зрозуміла, що на цьому відпочинок моїм коштом для неї закінчився. Коли відлітали з Греції, спілкувалася нехотячи з нами, а потім і зовсім спілкування зійшло нанівець. Сподіваюся, урок такий надовго запам’ятає!

Що б ви зробили з такою нахабною подругою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector