Лідер, тусовниця чи жилетка для скарг: хто ти в компанії друзів за знаком зодіаку

Компанія друзів часто складається з зовсім різних особистостей, через що вона стає унікальною та особливою. А ви хочете дізнатися, хто ви в компанії? Це можна зробити завдяки вашому знаку зодіаку. 

Овен

Друг, який завжди готовий встати на захист

Овни — дуже віддані друзі, вони завжди готові стати на захист інших, а ще надмірно імпульсивні. На жаль, це може залишати негативний відбиток на спілкуванні з оточенням. Але близькі люди прийняло Овна такого, як він є, а він за це дарує їм вірність, взаємодопомогу і взаємопідтримку.

Телець

Головна на тусовці

Це та людина, яка буде справжнім босом на вечірці. Саме Тельці займаються організацією вечірки та придумують все до дрібниць. Хочете квест? Телець вже шукає варіанти та кидає у «Вайбер» посилання.  Телець не завжди хоче за все відповідати та все організовувати, але така його доля. Компанії без нього нікуди. 

Близнюки

Королева вечірок

Близнюки — це саме ті люди, яким однієї вечірки буде мало і вони завжди захочуть продовження. Вони готові танцювати всю ніч і веселити всіх навколо. Вони ніколи не відмовляють друзям у веселощах, адже піклуються про свою репутацію.

Рак

Ідеальний слухач

Рак – це та людина, за які інші в компанії навіть можуть боротися. Вони — справжня жилетка, у яку хочуть поплакатися та розповісти про власні проблеми. Рак є чудовим слухачем і завжди співпереживає іншим. Однак така роль не завжди подобається Раку, адже вони самі хочуть поділитися своїми проблеми. 

Лев

Кокетка

Та сама, яка щипає подругу за руку і каже: «Подивися, який симпатичний хлопець праворуч по курсу!» Леви – справжні кокетки, вони люблять заводити нові знайомства і фліртувати. А ще обожнюють бути в центрі уваги. Вони завжди вдало знаходять пригоди для всієї компанії. 

Діва

Менеджер

Діви – це практичні люди, які завжди мислять раціонально. Вони продумують все наперед до дрібничок і в компанії друзів часто обирають роль менеджера. Діва може бути чудовим помічником Тельцю, адже їм можна доручити найважливіші завдання. 

Терези

Миротворець

Покликання Терезів — підтримувати баланс. Якщо подруги сваряться, цю проблему можуть розв’язати Терези. Вони будуть стежити за перебігом подій, але не дадуть взаємним претензіям перерости в образи. Це справжні миротворці, які вміють приймати мирні рішення. 

Скорпіон

Подруга з дитячого саду

Скорпіони — це ті друзі, які будуть з вами з дитинства. Саме вони вважають, що «старий друг краще нових двох». Інші їх теж цінують та поважають. 

Стрілець

Жартівник

Ось вона, людина, яка постійно розповідає вульгарні анекдоти, труїть байки і тренується в сарказмі. Стрілець стежить за трендами і знає всі інтернет-приколи. Тому якщо в груповий чат прилетів свіжий анекдот, знай, його кинув Стрілець. Але Стрілець робить набагато більше, ніж розважає компанію, своїм позитивним настроєм він підбадьорює всіх, у кого був поганий день. І це дуже мило.

Козоріг

Мамочка

І ще одна відповідальна людина в команду до Тельця і ​​Діви. Козероги мудрі не по роках, тому вони завжди дають раду і допомагають тим, кому це просто необхідно. У будь-якій стресовій ситуації вони поводяться спокійно, не панікують і дають панікувати іншим. З Козерогами можна сміливо йти грабувати банк! 

Водолій

Не така, як всі

Цей знак одразу можна помітити в компанії, адже він не такий, як всі. Від інших їх відрізняє самобутність та зовсім інший спосіб мислення та поведінки. Правда, це їм не заважає залишатися вірними собі, друзям і загалом колективу. 

Риби

Дівчинка для биття

Риби — це ті люди, які нікого не залишають байдужими. Їм завжди дістається найбільше — стусанів і жартів. Завжди буде той, хто захоче підколоти риб, адже їх здатність сміятися над собою подобається іншим. Оточення жартує з ними не зі зла, адже всі насправді поважають цей знак. 

А хто ви за знаком зодіаку?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: