Лікар: 7 найпростіших медичних тестів, які ви можете пройти прямо зараз

Усі ми повинні дбати про власне здоров’я, адже це наш найцінніший скарб.

Не усі ми маємо час та можливість вчасно проходити медичне обстеження, тому для вас ми підготували 7 швидких тестів, які допоможуть зрозуміти ваш стан здоров’я. 

1. Хвороби серця і легенів

Пальці рук потрібно скласти у формі перевернутої букви J, а нігті притискати один до одного. У вас має утворитися має маленький ромб.  Якщо цього немає, то це може свідчити про певні проблеми з вмістом кисню в крові. 

2. Інсульт та деменція

Підгодуйте секундомір. Одну ногу потрібно підняти паралельно підлозі та засікти час. Якщо вас вдалося протриматися понад 20 секунд, тоді з вами все порядку; інсульт і рання деменція вам не загрожують. Якщо ви не можете простояти в такому положенні цей час, то це може свідчити про пошкодження дрібних судин головного мозку. 

3. Анемія

Станьте перед дзеркалом та відтягніть нижнім пальцем повіку. Вона повинна бути яскраво-рожевого відтінку. Якщо ж у неї блідо-рожевий або жовтуватий колір, то це може свідчити про низький рівень гемоглобіну в крові. Якщо при цьому у вас присутня задишка та хронічна втома, то зверніться до лікаря.

4. Тунельний синдром

Тест, який визначає синдром зап’ястного каналу. Ця хвороба часто зустрічається в офісних працівників, художників і водіїв.

  • Руки потрібно підняти так, щоб ваше передпліччя розташувалося паралельно обличчю. Кінчиками пальців намагайтеся дотягнутися до початку долоні. В такому положенні потрібно постояти 2 хвилини.Якщо ви відчуваєте поколювання, оніміння або біль в зап’ястях і пальцях, то це може бути ознакою синдрому зап’ястного каналу.

5. Цукровий діабет

Попросіть партнера, щоб він взяв олівець з гумкою. Інша людина повинна торкатися ваших стоп то гострим то м’яким кінцем олівця. Чи зможете ви, не дивлячись, сказати, яким боком олівця до вас торкалися?

Якщо ви чітко не відчуваєте характер дотиків, то це може свідчити про пошкоджену чутливість нервових закінчень, яка утворюється внаслідок цукрового діабету.

6. Проблеми з артеріями

Ляжте на спину, а ноги підніміть під кутом 45 ° і затримайтеся на кілька хвилин. Якщо стопи та пальці стали дуже блідими, то це може свідчити про забиті артерії.

7. Слух

Ви маєте знаходитися в тихій кімнаті наодинці. Руку піднесіть до вуха та почніть терти пальцями. Ви будете чути звук. Тепер віддаляйте руку від вуха, поки відстань від вуха до пальців не досягне 15 см. Якщо ви продовжуєте чути звук, тоді зі слухом у вас все добре.

Будьте здорові та не забувайте про профілактичні обстеження у лікаря. Запобігати хворобі легше, ніж її лікувати. 

А ви спробували перевірити своє здоров’я?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: