Лікар-реабілітолог розповів мені, чому треба спати з подушкою між ніг? Багато людей про це навіть не замислюються!

Сон – важлива частина нашого життя, під час сну наш організм відновлюється, бореться з хворобами, знімає напруження та стрес. 

Ніхто навіть не сумнівається у важливості цього процесу. Тому сну слід приділяти належну увагу, зокрема слід не лиш слідкувати за кількістю годин, а й за якістю самого сну. Правильно спати також потрібно вміти.

Взагалі наше самопочуття наступного дня, настрій залежить від того, як ми з вами спимо сьогодні. Тому щоб не позбавляти свого тіла комфорту, потрібно дотримуватися певних правил.

Пози для сну і на що вони впливають

Спершу спробуйте згадати, в якій ви позі засинаєте: на спині, животі чи на боці, а ми вам розповімо про кожну з них детальніше. 

Сон на спині

Зазвичай можна почути твердження, що саме ця поза є найкориснішою для сну. Але якщо ретельно вивчити питання, то сон на спині не є настільки корисним, як про нього завжди говорять. 

Дерматологи закликають нас менше торкатися обличчям подушки під час сну, щоб не травмувати шкіру. Це запобігає утворенню зморшок. Але з іншого боку, сон в такій позі погіршує відтік токсинів з мозку. Тілу важче дихати, з’являється хропіння.  Також така поза шкідлива для хребта.

Рішення: якщо ви хочете й далі продовжувати спати на спині без шкоди для здоров’я, просто помістіть верхню половину тулуба на підвищення.Так, ніби  ви сидите в дуже низько опущеному кріслі.

Пошепки

Сон на животі

Сон на животі є найшкідливішим для нашого хребта, особливо для шийного та поперекового мозку. В такій позі токсини з мозку взагалі не виводяться, дихати також складно. 

Рішення: якщо ви все-таки можете заснути лише на животі, то  лягайте спати без подушки, щоб тіло розташовувалося рівно на горизонтальній поверхні. Тоді і навантаження на шию буде значно менше. 

Сон на боці

Найкорисніша для людини поза сну – на боці. Саме так кисень без перешкод дістається легенів, хребет не деформується й набуває природної форми. Також навантаження на поперековий та шийний відділ практично немає,  поза сприяє виведенню токсинів. Все це за умови, якщо подушка не надто висока, щоб голова могла лежати в горизонтальному положені. 

Якщо ви хочете покращити якість сну, помістіть між ноги подушку, вас не дивує, чому уві сні ми стискаємо ковдру між колінами? А через те, що так найзручніше для хребта.

Японці вже давно знають про таку хитрість, і використовують для цього дакімакуру (спеціальну видовжену подушку, яку зручно обіймати уві сні). 

В якій позі засинаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector