Лікар: «Ці золоті правила самозцілення працюють краще ніж ліки»

Як підвищити до максимуму внутрішню енергію і позбутися від хвороб. 

Безумовно, людський організм неймовірно складний, і більшість з нас навіть не підозрює про всі його приховані можливості. А між тим сила думки, а також елементарні дії, таять в собі величезну цілющу енергетику.

Дуже складно позбутися будь-якої хвороби, не знайшовши духовного зцілення. Для цього необхідно підвищити рівень внутрішньої життєвої енергії. Що це дасть? Ви успішно поборете недуги і станете здоровою людиною!

Отже, як досягти зцілення:

1. Виділіть час на самомасаж. Буде досить і 15 хвилин в день — цього часу вистачить, щоб зарядити вас потрібною енергією і надати життєві сили. Принцип такого масажу простий: розтирайте руками сухе тіло. Приділіть увагу шиї, голові, стопам і грудям.

2. Три рази на добу випивайте по 0,5 літрів води. Вона повинна бути кімнатної температури. Під час пиття, говоріть подумки: «Я зцілений, я здоровий».

3. Слідкуйте за тим, щоб ваше дихання було вільним, рівним, без затискачів. Спробуйте робити видих в 2 рази довжині вдиху. Намагайтеся протягом дня тримати дихання під контролем.

4. Вам потрібно навчитися лягати спати о 22.00 і прокидатися на світанку. Лягаючи спати, повторюйте собі: «Я вирушаю в країну зцілення, мені допоможуть зцілитися». У вас є можливість спати і в обідній час? Не відмовляйтеся від неї, але обмежтеся однією годиною.

5. Викиньте з думок будь-які проблеми з організмом. Не думайте про недуги, і не говоріть про них.

6. Вам потрібно скласти перелік цілющих фраз, і щодня їх повторювати. Приклад: «Я здоровий», «Я відчуваю зцілення», «Я відчуваю цілющу енергію», і тому подібні слова. Повторюйте їх по кілька разів.

7. Слухайте вдень енергійну музику, що викликає почуття радості. Увечері віддайте перевагу розслаблюючим мелодіям.

8. Частіше бувайте на природі, відчувайте єднання з землею, милуйтеся небом, хмарами. Запорукою міцного здоров’я є часті вилазки на природу, чисте повітря.

9. Спробуйте загартовуватися. Починайте поступово. Перший час обливайте холодною водою тільки ступні, потім переходьте і до колін. Потроху просувайтеся все вище, поки не дійдете до повних обливань. Здійснюючи ритуал, думайте про зцілення.

10. Намагайтеся їсти часто, але невеликими порціями. Віддавайте перевагу простій домашній їжі — каші, салати, домашній хліб, квашена капуста. Відмовитеся від алкоголю, кави.

11. Влаштовуйте собі голодування один раз в тиждень. Якщо добу нічого не їсти для вас дуже складно, скоротіть час голодування. Перед тим, як настане день відмови від їжі, переконуйте себе: «Це принесе мені зцілення, я очищуся від усіх недуг, цей піст оздоровить мене».

12. Не відмовляйтеся від спортивних занять. Зовсім не обов’язково заради цього купувати абонемент в спортивний зал. Досить хоча б щоденної домашньої зарядки — це надасть потрібний позитивний ефект. Влаштовуйте біг на місці, присідайте, віджимайтеся. Головне робіть все це з ретельністю.

13. Відмовтеся від каналів, звідки вам надходить інформація, що несе негатив. Міркуйте лише про позитивні моменти. Підвищуйте настрій переглядом комедій, прослуховуванням улюблених музичних композицій.

14. Знаходьте час на душевні і вдумливі розмови з близькими людьми — обмінюйтеся з ними позитивною енергією.

15. Щодня приділяйте по 5 хвилин добрим думкам. Розмістіться зручніше, і почніть подумки бажати добра близьким людям.

16. Неймовірно ефективна вправа. Зробіть невеликий вдих. Тепер затискайте пальцями рот і ніс. Про себе скажіть: «Мені хочеться жити!». Тепер розтискати пальці. Віддихавшись, виконайте вправу ще раз. Тіло отримає сигнал про ваше бажання, недуги почнуть відступати.

17. Просіть допомоги у Бога. Ходіть в храм, моліться, просіть зцілення.

18. Щодня візуалізуйте, що вже скоро ви будете абсолютно здорові і щасливі. Уявляйте себе через кілька днів, як ви смієтеся, радієте своєму зціленню.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: