Лікарі помітили, що породілля поводить себе дивно. Через кілька хвилин цей факт підтвердився: Ольга написала відмову від своєї щойно народженої дочки

Ольга була щасливою, коли побачила дві полоски на тесті. От цього дня вона народила двійню: одну дівчинку і одного сина. Однак раптово для всіх прийняла жахливе рішення. 

Вона була нормальною майбутньою мамою, нічим не відрізнялася від інших вагітних жінок. Лікарі з самого початку знали, що Ольга має народити двійню, тому вирішили потримати її під наглядом останній тиждень, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Ось і прийшов цей довгоочікуваний день. У неї почалися перейми. Вранці вона народила своїх діточок, міцних та здорових малюків. Однак на щоці у дівчинки була родима пляма. Довго розглядала цю пляму Ольга, темну, велику. Не могла на це дивитися і віддала немовля медсестрі.

В її руки дали сина, дивиться – гарний хлопчик. Обняла і ніжно поцілувала.

Лікарі помітили, що вона поводить себе дивно. Через кілька хвилин цей факт підтвердився: Ольга написала відмову від своєї щойно народженої дочки. Уявляєте?

Пояснювала свою поведінкою тим, нібито все одно чоловіка немає, хоч би син мав таку пляму, а вона – дівчинка. В дорослому віці всі пальцем будуть на неї показувати, і їй попадеться, соромно ж …

Лікарі були в шоці. Вони бачили і чули багато чого, але тільки не таке … Вони намагалися вмовити матір не робити таку фатальну помилку, але марно.

На наступний день в лікарню приїхав дядько дівчинки і його дружина. Вони повідомили, що хочуть усиновити дитину.

Слава Богу, світ не без добрих людей!

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector