Лікарі пояснили вплив м’яти на організм

Про м’яту багато чого говорять. То що з цього правда, а що — ні? Що кажуть лікарі про вплив м’яти на наш організм?

Лікарі рекомендують додавати м’яту до раціону частіше

М’ята відома як засіб, що заспокоює, усуває стрес та сприяє спокійному сну.

Але не лише цим корисна м’ята. Вона зміцнює організм, сприяє схудненню та утриманню молодості. До речі, річ не лише в чаї. Існують дослідження, які доводять, що навіть аромат м’яти позитивно впливає на стан здоров’я.

М’ята стимулює схуднення та покращує травлення

Результати деяких досліджень показали, що м’ята впливає на енергообмін у м’язах, а це стимулює схуднення. Окрім того, вона усуває голод та навіть може знижувати калорійність їжі, яку ви вжили.

М’ята очищує організм

М’ята виводить з організму шлаки та токсини. Її листя покращує травлення, усуває нудоту, а також підтримує стан здоров’я при інтенсивному схудненні, зберігаючи корисні властивості та вітаміни. Крім того, м’ята є чудовим сечогінним засобом, отже, усуває зайву воду з організму.

Покращує стан шкіри

Вона покращує пружність шкіри та забезпечує її м’якість, гладкість. До речі, ця рослина є популярним складником багатьох косметичних засобів. Якщо робити маски для обличчя з м’ятою, то вона зволожить, очистить шкіру, усуне запалення та висипання, а також загоїть рани від колишніх висипань.

Покращує працездатність

За результатами досліджень, навіть запах м’яти сприяє покращенню мотивації і заряджає енергією, отже, отримуєте бажання до активності. М’ята впливає і на концентрацію уваги, про це свідчать експерименти, в яких люди, нюхаючи запах м’яти, були більш уважними за тих, хто ніяким чином не взаємодіяв з рослиною.

Зміцнює волосся і стимулює його ріст

М’ята містить багато вітамінів (A, C і B12), а також біологічно активний ментол та інші поживні речовини, які корисні не лише для організму загалом, а й конкретно для волосся. зовнішнім застосуванням м’яти можна отримати результат у вигляді чистих волосся й шкіри голови, усуненні запалень та випадання волосся. М’ята також зміцнює безпосередньо волосину та робить її більш гнучкою, отже, волосся стає менш схильним до ламкості. А ще ментол здатний підсилювати циркуляцію крові, що допомагає волоссю рости, а волосяні цибулинки міцнішають, тобто, волосся не буде випадати.

Вживаєте м’яту?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: