Лікарі приховують від нас страшну правду! Насправді нирки можна вилікувати тим, що є в кожної хазяйки…

Коли чую, що люди витрачають на лікування нирок тисячі гривень, мені аж погано стає! Бо і цистит, і камені в нирках, і жіночі проблеми можна вилікувати звичайним пшоном! Сама спочатку не вірила. Але якщо допомагаєте своєму тілу, воно починає помагати тобі!

Ділюсь своїми рецептами, щоб ви були здоровіші.

Перший рецепт

Теплою водою ретельно промийте склянку пшона. Переконайтеся, що воно чисте, і засипте у трилітрову банку. Після цього залийте пшоно окропом, прикрийте рушником та залиште на добу. Вода повинна настоятись при кімнатній температурі, аби увібрати в себе всі корисні речовини.

Цей білий напій ви можете пити тоді, коли захочеться. Ваші нирки скажуть вам “дякую”, а камені назавжди покинуть ваш організм. 

Другий рецепт 

Скажу чесно: він мене буквально витяг з того світу! Треба зробити такий самий відвар, як я раніше писала. А ще краще, якщо пшоно у воді поварити хвилин 7, а вже тоді настоювати. Але пити його треба не тоді, коли заманеться, а по одній столовій ложці кожні десять хвилин! Повірте, уже за кілька годин ваші нирки знову повернуться до життя. Аби самій не помогло – не рекомендувала б. 

Третій рецепт

Пошепки

Нашу золоту кашу насипаємо в трилітрову банку. Коли наповнили її десь до половини, починаємо заливати окропом та закриваємо кришкою. Постояло ніч – можна пити! А пшоно, яке залишилось, зварити можна, якщо хочете підсилити дію.

Четвертий рецепт

2 столові ложки пшона ретельно промиваємо під водою. Тоді заливаємо все це доброму двома чашками окропу і варимо. Як тільки починає закипати – знімаємо з плити і охолоджуємо. Далі треба уважно слідкувати за дозуваннями: перший день – по одній столовій ложці щогодини, другий день – по 3 ст. ложки, з третього по сьомий день – по 2 склянки тричі на день.

П’ятий рецепт

Аби не тільки нирки були здорові, а й кістки здорові та тиск нормальний, пшоно треба проростити. Насипали пшона, залили водою, поклали зверху марлю – через пару днів можна збирати урожай. Проросле пшоно обов’язково треба просушити, а потім зварити так, наче будь-яку іншу кашу. Ні в якому разі солити, перчити чи маслом кашу цю заправляти не можна! Додали журавлини і лікуєтесь.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Користувались такими методами? Діліться результатами!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector