Лимонна вода: помилка, якої припускаються мільйони людей щоранку!

Лимон — надзвичайно корисний фрукт.

Цитрусові слід вживати через велику кількість антиоксидантів, які омолоджують організм і запобігають розвитку багатьох захворювань. Особливо корисно випивати вранці лимонну воду. Такий ранковий ритуал запускає метаболізм та пришвидшує обмін речовин протягом дня. Окрім цього, лимон насичує воду магнієм, калієм та іншими корисними мікроелементами.

Але щоб отримати максимальну користь від лимонної води, слід ще вміти її приготувати.

Зазвичай люди готують лимонну воду наступним чином: вичавлюють лимонний сік і додають трохи гарячої або холодної води, але насправді це не правильно.

Ні в якому разі не можна викидати цедру лимона — адже саме в ній сконцентрований максимум поживних елементів. Саме вони знижують холестерин та запобігають утворенню новоутворень. У ній також містяться антимікробні, антигрибкові і антибактеріальні речовини.

Якщо вживати цедру лимона регулярно, то можна отримати такі переваги для організму: 

  • лікування і профілактика запалень
  • антибактеріальний ефект
  • полегшення симптомів астми
  • знижують ризик інсульту
  • профілактика раку
  • зміцнюють імунну систему
  • борються з депресією і тривогою
  • очищають нирки і печінку

Лимонна вода. Як правильно її приготувати

Лимон поділити на чотири частини й для приготування використовувати одну з них. Потім розрізати її на тонкі скибки й вичавити сік в келих. Після цього м’якоту і цедру потрібно пропустити через блендер або перетерти на терці, щоб утворилася суміш, схожа на пюре.

Її також додати в келих до соку і залити все теплою водою. Ось тепер ваша лимонна вода містить максимум корисних речовин.

Багато експертів стверджують, що лимон може сприяти травленню завдяки його кислій природі. 

А ще це чудовий напій, якщо ви плануєте схуднути на декілька кілограмів. Лимонна вода повинна бути на озброєнні у кожного!

А як ви пили воду з лимоном? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: