Ліпимо разом з дітьми. 20 майстер-класів

Як зробити з пластиліну красиву річ? Як зліпити з пластиліну фігурки тварин? 

Ліплення з пластиліну – одне з улюблених занять дітей будь-якого віку. А малюкам воно подвійно корисне, тому що не тільки розвиває моторику, посидючість, увагу до деталей, але ще і тренує образне мислення, уяву, формує творчий смак і креативні здібності.

У цій статті ми зібрали для вас кілька простих, але цікавих ідей для домашньої творчості з дітьми.

Зліпити з пластиліну можна що завгодно: хоч будинок, хоч чайний сервіз для лялькових чаювань, хоч букет квітів.

Заняття ліпленням починають в юному віці, тому до 5-6 років малюк вже впевнено вміє поводитися з пластиліном і захоплено самостійно творить не за шаблоном, а втілюючи власні фантазії.

Якщо малюк непосидючий та занадто енергійний, запропонуйте йому трошки поліпити з пластиліну – збудження піде на спад, малюк засне набагато легше і швидше.

Якщо дошкільника турбують невимовні страхи, спробуйте їх зліпити: втілюючи свій страх в матеріальну пластилінову форму, яку легко зім’яти, малюк зможе побороти тривогу.

Створюючи маленькі шедеври буквально з нічого, дошкільник і молодший школяр відчуває цілу гаму позитивних емоцій: інтерес, хвилювання, захоплення, коли виріб вийшов. Це сприяє розвитку здатності на глибокі переживання, виховує особистість складну і багатогранну.

Ліпіть з пластиліну разом з дітьми, допомагайте їм, але розумно і дозовано. Для малюка участь дорослих – ознака значущості заняття, він буде старатися, і звичайно, в кінці заслужить мамину похвалу.

Що знадобиться для творчих занять з ліплення?

Дошка – на ній малюк буде створювати свої пластилінові шедеври. Вона може бути пластиковою або дерев’яною, неважливо. А ось важливо, щоб вона була гладкою, так пластилін не буде прилипати. І звичайно, вона повинна бути яскравою, щоб дитині було весело займатися ліпленням.

Інструменти. Перш за все, це пластиковий стек і спеціальний ніж для нарізання пластилінових брусків. За допомогою цих нехитрих інструментів можна створювати орнаменти на поверхні пластиліну, виконувати об’ємні деталі. Зазвичай інструменти йдуть в комплекті.

Трафарети. Вони нагадують формочки для печива і стануть в пригоді для створення плоских пластилінових аплікацій. Також рекомендуємо надіти на дитину спеціальний фартух художника, який вбереже одяг від плям пластиліну.

А ваша дитина полюбляє ліпити з пластиліну? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector