«Лишилась на вулиці»: життя відомої моделі вісімдесятих летить у прірву

Настасья Урбано у 80-х була дуже відомою. Всі представники сфери моди знали про неї. Всесвітню популярність іспанська модель отримала, коли підписала договір з французьким модним будинком Yves Saint Lauren.

У 1988 році красуня стала обличчям парфумів «Опіум», замінивши Лінду Євангелісту.

У 1992 році зйомками реклами займався Девід Лінч. Відео вийшло дуже цікавим і досить відвертим, тому його показ в декількох країнах заборонили.

А тепер поговоримо про те, як склалася доля Настасії. Як могла модель, чиє обличчя прикрашало обкладинку Vogue, опинитися на вулиці?

На даний момент, колишній моделі 57 років, і вона займається тим, що жебракує на вулицях рідної Барселони. Ночі вона проводить в фойє банків, які дозволяють користуватися банкоматами цілодобово. Буває, що знайомі пускають її поспати у них вдома.

Настасья часто згадує про минулі успіхи. Вона каже, що у свій час доля була прихильною до неї. У 20 років вона стала королевою європейських подіумів, а потім поїхала в Америку. Відоме агентство Нью-Йорка, Ford Models, підписало з нею контракт. Життя моделі більше нагадувала казку. В один день вона могла перекусити з Джеком Ніколсоном, а на наступний – з Енді Уорхолом. Її звали в Париж, Лос-Анджелес. Вона бувала на вечірках багатьох знаменитостей.

Настасья зустрічалась з актором Девідом Кітом. Тоді їх запросили на весільну церемонію Мадонни і Шона Пенна. Модель згадує, що перед цим вони так напилися, що їм було важко навіть піднятися з ліжка. Весь день їх мучило похмілля.

Коли її кар’єра знаходилася на піку, дівчина познайомилася з чоловіком, який відразу звів її з розуму. Вже на другий день знайомства новий знайомий сказав, що хоче БМВ нової моделі. І Настасья, як не дивно, відразу виписала йому чек.

За цього ж чоловіка жінка вийшла заміж, народила йому двох дітей і залишила модельну кар’єру. Чоловік працювати не збирався, він займався тим, що витрачав зароблені дружиною гроші. Як тільки накопичення закінчились, чоловік пішов. У Настасії буквально лишився сам лише одяг, що була на ній в той день. Вона не змогла оплатити житло, і її вигнали з дому.

Колишня модель не підтримує відносини з дітьми. Їй просто соромно за те, ким вона стала. Вона дуже втомилася випрошувати у перехожих гроші. Настасія хоче просто жити, а не думати про виживання. Вона мріє зустрітися з дітьми і сказати, що все в порядку. Мріє бути прикладом.

Коли газети почали писати про жалюгідний стан колишньої моделі, всі її колеги стали допомагати. Рут Шулер каже, що була в шоці від тієї статті. Ніхто і не чекав, що Настасья може лишитися на вулиці. Адже вона була просто богинею, на яку рівнялася більшість моделей. Зараз її колишні колеги телефонують іншим колишнім моделям, та хочуть зустрітися з Урбано. Вони хочуть дізнатися, що сталося і чим їй хотілося б зайнятися. Жінки хочуть допомогти їй.

Ернандо Еррера навіть ділиться своїми міркуваннями. Зовсім не обов’язково все життя ходити по подіуму. Настасья могла б стати наставником для юних дівчат, які мріють про модельну кар’єру. До того ж, у неї є зв’язки з важливими людьми.

Часом життя дивує своїми поворотами. Найсильніше дивує, що колишня модель зараз зовсім одна. На щастя, колишні колеги знайшлися і хочуть допомогти їй.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector