Лист чоловіка дружині через два дні після того, як вона залишила його наодинці з дітьми

Батько прийшов додому, і як зазвичай, не став допомагати дружині, а просто прийняв душ й став переглядати телевізор. Жінка в цей час зібрала посуд після вечері й пішла вкладати спати кричущих дітей.

Тоді в жінки просто не вистачило терпіння і вона пішла, грюкнувши дверима. Він залишився з дітьми наодинці, і тоді безтурботний чоловічий світ просто розчинився, потрібно було брати відповідальність на себе: 

«Рідненька,

я дуже сумую за тобою, хочу попросити вибачення за свою поведінку. В той вечір я був дуже втомлений після роботи, і хотів відпочити, подивитися футбольний матч. 

Я знаю, що тоді ти теж була втомлена, діти кричали, поки ти їх вкладала спати, а я просто додав гучність на телевізорі, щоб не чути цього. Ти тоді говорила мені: 

«Не помреш, якщо трошки допоможеш мені з дітьми, я вже втомилася все робити сама!», однак я просто промовчав у відповідь, а потім сказав жахливі речі: «Я цілий день пропрацював, щоб ти весь час могла залишатися вдома і грати в ляльковий будиночок».

Далі слово за слово, розпочався конфлікт і ти покинула мене наодинці з дітьми. Я тоді вклав їх спати, перемив весь посуд та наступного дня взяв вихідний на роботі. А ти так і не прийшла. 

Я просто весь день слухав ці сльози та скарги, бігав з одного кутка в інший, що виповнити всі забаганки дітей. За ці дні в мене навіть не було часу просто прийняти ванну. Мені доводилося одночасно виконувати декілька завдань: гріти молоко, одягати дітей, прибирати в квартирі. Я проводив день вдома, але при цьому не мав жодної вільної хвилини, що просто сісти та перепочити. За ці два дні я просто захотів знову поспілкуватися з людьми, які вже старші 10-річного віку. Я готував їжу й навіть не міг нею насолодитися, бо все потрібно було робити в поспіху. 

Ці два дні без тебе для мене стали пекельним випробовуванням. 

Тепер я розумію, чому ти постійно втомлена та просиш допомоги. Бути матір’ю — це постійна жертва, яка значно складніша, ніж сидіти в офісі по 10 годин і приймати серйозні фінансові рішення.

Заради мене і наших дітей ти щодня жертвуєш своїм часом, бажанням та прагненнями… А я це просто не цінив.

Тоді я задумався про те, як ти фінансово залежиш від мене і у тебе зв’язані руки.

Я згадав, як до народження нашого меншого ти розповідала, що хочеш піти в спортивний зал. Ти так і не пішла…

Ти взагалі не зустрічаєшся з друзями, адже у вільний час намагаєшся просто поспати хоча б хвилинку.

Кожен день тебе оточує метушня і шалена праця, адже тебе просто замикають вдома з дітьми і ти не бачиш, що відбувається навколо. 

Я пишу тобі цього листа, тому що зрозумів свою помилку. Я зрозумів, що ти у мене найкраща та найвідважніша і я ще дуже сумую за тобою.

Тепер я завжди буду намагатися допомогти тобі і ніколи не буду докоряти.

Пробач мені, кохана!»

Чоловіки повинні краще цінувати своїх дружин, адже вони також щодня працюють заради рідних та близьких.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: