Літаку довелося зробити екстрену посадку. Пасажиром виявився Кіану Рівз, який здійснив справжній вчинок

Прекрасний актор Кіану Рівз знову і знову продовжує дивувати всіх своєю добротою і щирістю. В кінці березня він став звичайним пасажиром одного з рейсу. З певних причин літак був вимушено посаджений в невеликому містечку.

Авіакомпанія запропонувала постраждалим дочекатися іншого рейсу, проте Кіану Рівз все взяв в свої руки. Він найняв фургон, щоб дістатися до кінцевого пункту самостійно. Всі ми розуміємо, що відмовити відомому акторові було важко.

Один з попутників каже, що літак ледь не розбився, екстрена посадка була в самому незрозумілою і невідомому містечку, але разом з ними виявився знаменитий актор, який не розгубився і вжив заходів, щоб допомогти іншим пасажирам. По дорозі в фургоні актор намагався розважити всіх – розповідав історії про  міста за вікном і включав музику.

Після даної події авіакомпанія прокоментувала, що дійсно була здійснена аварійна посадка, але всі пасажири були перевезені на автобусі. Але хто ж саме перебував за кермом транспортного засобу, так ніхто і не повідомив, крім, хіба що, самих очевидців події.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector