«Лукавий тип!» Особистий водій сім’ї Фріске розповів всю правду про Шепелєва, ось який він насправді!

Особистий водій Жанни Фріске вивів на чисту воду її чоловіка. Сам Дмитро Шепелєв зізнався на своїй програмі, що подруги Жанни були категорично проти їх весілля. Може ми ще не все знаємо про їхню сім’ю?

На своєму шоу «Насправді», Дмитро Шепелєв зізнався, що коли він робив Жанні пропозицію, деякі її подруги не були раді їх союзу. Причому Фріске не відповіла відразу згодою, їй потрібен був час, щоб все обдумати. Значить у неї теж були сумніви щодо свого обранця чи вона покладалася на думку подруг?

Мама співачки Ольга Василівна давно говорила, що відносини дочки і зятя не можна назвати ідеальними. На одній з програм, присвячених Жанні, вона зізналася, що Дмитро ображав дружину під час її хвороби.


Слова родичів і друзів підтверджує особистий водій їх сім’ї. «Будемо чесними — Діма такий не один». Він відкрито заявив, що Шепелєв лукавих тип.

З самого початку всі рідні Жанни були проти Дмитра, вони всіляко намагалися відрадити її від весілля. Але Фріске по-справжньому любила Діму і нікого не хотіла слухати.

Андрію Медведєву багато разів доводилося відвозити Дмитра додому, тому що він не хотів залишатися у хворої дружини. Шепелеву було важко знаходиться в будинку Жанни, бо у нього відразу не склалися стосунки з батьками співачки.

Батько Жанни Фріске весь час просив у Дмитра історію хвороби дочки, тому що сподівався вилікувати її. Але зять не віддавав її, оскільки вважав, що його дружину вже нічого не врятує.

«Одного разу спалахнув такий скандал, що Діма, розуміючи, що справи кепські, впав на коліна перед батьком Жанни зі словами:» Я люблю вашу доньку! «Володимир Борисович розтанув», — розповів Медведєв.

Водій так само розповів, що на новий рік 2015 року батьки Фріске запросили батька і матір Шепелева до себе в будинок, але і вони не змогли знайти спільну мову. «Коли я віз Андрія Вікторовича та Наталію Олександрівну назад в аеропорт, Шепелев пояснював їм, що так, мовляв, Володимир Борисович і Ольга Володимирівна — дурні, але головне — Жанна … А цих можна потерпіти. З Наталкою він теж не зміг знайти спільну мову. Сестра Жанни одного разу почула, що Діма назвав її страшною «, — зізнався колишній водій сім’ї Фріске.

За словами Медведєва, Шепелев був вельми милий з Жанною, адже він чудово розумів, що від неї залежить його кар’єра. Фріске знайомила молоду людину з потрібними людьми, намагалася проштовхнути на телебаченні.

Спочатку Медведєву подобався Дмитро, він частково його розумів. Але все змінилося, коли одного разу Шепелєв погано відгукнувся про свого співведучою Юрія Миколаєва, який на той момент боровся з раком. Він сказав щось на кшталт «Старий козел». Тоді чоловік зрозумів, що перед ним лукавий тип.

Чоловік упевнений, що неспроста Дмитро робив пропозицію Жанні в Латвії, бо розумів, що їй залишилося недовго і потрібно користуватися ситуацією. Адже якщо офіційно зареєструвати шлюб, то в якості спадщини він отримує будинок, квартири і машини. Більш того, будівництво їх спільного заміського будинку Шепелев оплачував грошима Фріске. Та до того ж співачка частенько сама платила за обох в ресторані, де пара вечеряла.

Цього літа співачка відзначила б 43 роки. Без матері залишився син Платон. Після смерті Жанни між рідними і її чоловіком вибухнув справжній скандал, що не затихає до сих пір.

Вони і зараз не можуть знайти спільну мову, навіть заради маленького хлопчика Платона, який ні в чому не винен …

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: