Львівське ательє шитиме хустини на підтримку дівчинки з рідкісною хворобою: фото

В 10-річної дівчинки відбувається передчасне старіння організму. Це єдиний зареєстрований в Україні випадок такого синдрому.

Львівське ательє «Lady Di atelier» почало шити хустинки з малюнками Іринки Химич, якій поставили діагноз прогерія Хатчинсона-Гілфорда. Вона єдина в країні з таким діагнозом, який дає фізичні обмеження.

«Іринку це не зупиняє, вона кожен день живе на всі 200%, досліджує життя і має дуже щире та добре серце», – зазначають в Ательє.

На нових хустинках зображені фламінго. Це улюблений птах Іринки, і вона себе з ним асоціює. Це була її перша спроба малювати аквареллю, але завдяки великому бажанню є результат.

«Життєрадісна добра дівчинка дресирує улюбленця песика Персика, кота Пінкі, навчається у 3-му класі та захоплюється різними видами творчості: малюванням, складає лего, фарбує нігті та мріє про власний будинок», – додають в ательє.

Вартість хустинки, розмір якої 93х93 см, становить 1000 грн. Частина від продажу піде на допомогу дівчинці і її мамі.

Синдром Хатчинсона-Гілфорда – це рідкісне генетичне захворювання дітей, при якому виникають зміни шкіри й внутрішніх органів. Хвороба зумовлена передчасним старінням організму, також затримкою росту і черепно-лицьовими аномаліями.

У світі на сьогодні зареєстровано близько 350 випадків цього синдрому, а лікування немає.

I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector