Лиш розмова з батьками врятувала молоду сім’ю від розлучення. Павлу уже набридли постійні скандали, що влаштовувала дружина

Павло не розумів, що не так було цього разу.

Чоловік казав, що краще не влаштовувати ніяких гостин, бо знав, що саме так це і закінчиться.

– Як це не кликати нікого? Ми що ремонт даремно зробили? Усе новеньке, красиве. Нехай дивляться і заздрять!

Усе починалося добре. Їжу замовили у хорошому ресторані, Олена не стояла на кухні цілий день. Зачіску собі зробила, макіяж. Плаття красиве одягла. Гості прийшли вчасно. Хвалили і її, і квартиру, і їжу. 

І все змінилось, після слів її подруги:

– А у нас двері такі самі, як у вас. Ми ж з Василем квартиру ще одну купили, здавати її будемо в оренду.

Олена натягла посмішку, але Павло знав її надто добре – настрій уже зіпсувався. У неї от-от покотяться сльози.

Коли гості розійшлись Павло хотів заспокоїти дружину, але це було марно.

– Квартиру, бачте, вони купили. І хто ж її за язика тягнув? Випендритись прийшли чи що!

– Ну купили і купили. Хіба тобі не байдуже?

Погляд Олени дав зрозуміти: краще замовкнути.

Олена жінка непроста з характером. Мама народила її у 40 років. Галина Василівна жінка непримітна була, тихенька. Прибиральницею працювала. Не мала ні чоловіка, ні навіть залицяльника. Ніхто не знав, коли вона встигла завагітніти. І головне, від кого?

Олена як підросла стала соромитись мами. А Галина Василівна вирішила, що така красива і пробивна дівчинка, як Оленка неповинна знаходитись у її суспільстві. Тож на людях і сама до неї не підходила.

Дівчинка була дуже хитрою і знала, до кого підлизатись, аби отримати бажане. Мама ні в чому їй відмовити не могла.Усе робила для улюбленої донечки.

Олена мріяла вступити у вуз. Не склала вступні іспити.

Вирішила: треба вдало вийти заміж. Павла вона давно собі запримітила. Його батьки мали невеликий бізнес, подарували йому квартиру. Хороший варіант для неї. Підстерегла його раз, другий біля клубу, а далі справа техніки. Спокушати і закохувати вона вміла.

А він і закохався. Потрапив у її сіті. Дівчина завагітніла, тож йому діватись було нікуди. Одружились.

На весіллі мами Олени не було, не кликала її туди донька.

Павло влаштувався на роботу, а вона сиділа вдома.

Олена думала, що батьки чоловіка оплачуватимуть усі їхні поїздки за кордон, продукти, одяг. Та вона помилилась. Квартира і машина – ось все, що від них дісталось.

Яка її заздрість брала, коли чула від подруг, що їм купують чоловіки і куди вони їздять відпочивати. Вона аж сама не своя була. Павлу постійні істерики влаштовувала.

Павло ж приходив до батька, жалівся:

– Я вже не можу! Я, мабуть, розлучатись з Оленою буду! Після кожної її зустрічі з подругами ми сваримось. Мені вже це набридло!

– Так, синку, розлучись. А потім сина раз в тиждень бачити будеш! Будь мужиком. Сварка – це ще не привід на крайні заходи іти. Ми ж з мамою твоєю теж сварились, але не бігли розлучатись відразу! Що цього разу вже трапилось?

– Подружка Олени квартиру купила у новобудові, а вона вже казиться. 

– Так вони, мабуть, кредит взяли, а тепер виплачувати будуть з орендованих грошей – підключилась мама до розмови – і ви так можете зробити. Чому ні?

– А минуло тижня Таня похвалилась, що вона з чоловіком у Таїланд літала. Олена зі мною три дні не розмовляла.

– То чому ви гроші, які вам на весілля дарували розтринькали? Треба було відкласти і поїхати у подорож..

– Я не знаю..

– Ох, синку. Ти розумієш, ти чоловік, ти повинен підтримувати свою дружину. Вона заздрісна така тому, шо хоче кращого житя. От і рветься до нього. Вона ж виросла в бідній сім’ї. Ти до тещі, до речі давно їздив?

– От сьогодні був. Внука відвіз, погратися..

– Тобі не здається, ви занадто часто Максимка до неї возите. Вона вже старша жінка, а ви їй відпочити не даєте. А ще й гроші від неї тягнете.. Знаєш, що. А давай приходь на наступні вихідні до нас у гості з дружиною і свахою. Посидимо трохи, бо ми так рідко бачимось.. – запропонувала мама.

Павло йшов додому і уже думав, як має сказати це дружині. Не хотів повторного скандалу.

Вона все ще надута сиділа у кімнаті. Тоді він придумав. Сів у кімнаті, де була Олена. Набрав до Ігора. Включив гучномовець.

– Слухай, Ігорю, твоя Юлька сказала, що ви квартиру нещодавно придбали. Як ви це зробили? Бо ми теж хочемо, не знаємо як..

– Та ми взяли гроші, ті, що держава дає на допомогу при народженні другої дитини. Зробили перший внесок, а решта – іпотека. Ремонт робив з тестем сам. Це вийшло дешевше, ніж наймати робітників.Ось так..

– Зрозуміло, дуже дякую тобі..

Він відключив розмову.

– Набрати ще до Тані, щоб вона про подорож в Таїланд розповіла?

Олена мовчала. Отже, вийшло. Павло аж запишався собою.

–  А от якби ти їжу не купувала в ресторані, а сама готувала, то могла б собі і плаття краще купити. Хоча ти і в цьому маєш прекрасний вигляд. Ти у мене найкраща. І знаєш, що маму свою покличеш у гості. А то вона постійно нам допомагає, а ми навіть не віддячились їй жодного разу..

– Навіщо? Вона ж моя мама.. І так повинна допомагати

– Вона більше нікого, крім тебе немає. Тому не забувай про неї..

Віл тоді Павло не дозволяв Олені впадати в істерику. Знав, як її заспокоїти. Йому знадобилось три роки подружнього життя, аби підібрати ключик до неї. І з тещею вони подружились, тепер вона була часта і бажана гостя у їхньому домі.

Як ви думаєте, чому Олена так поводилась спочатку? І чому змінилась після розмови з чоловіком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector