Лише через рік я наважилась викинути чоловіковий мотлох. Все думала повернеться. Та раптом знайшла цікаву річ

Мій шлюб розпався ще рік тому. Я була в розпачі, не знаходила собі місця. Чоловік пішов на війну і там закохався. Як я його не вмовляла – все марно. 

 – Я все розумію, на фронті важко, хочеться жити й любити. Я пробачу!

 – Ні, я хочу з нею одружитись.

Ми розлучились. Частину речей я йому вислала поштою. Інші, сказав, що не потрібні. Та я не наважилась їх викинути. Все сподівалась – повернеться. Ось-ось отямиться, пошкодує. Та ні, цього не сталося. Врешті кілька місяців тому почала прибирати. Щось спакувала в пакет, аби викинути, інше вирішила бідним віддати. І раптом натрапила на стару гітару. Вона була розбита, колишній ще давно хотів викинути, та забував.

Я взяла інструмент, сфотографувала і виставила в міську групу оголошень в соціальній мережі. Раптом хтось схоче відремонтувати та користуватись. Ще й написала “віддам за шоколадку”. Мені відразу зателефонували.

 – Як заберу гітару. Який шоколад полюбляєте?

 – Молочний з мигдалем.

 – Зустрінемось за годину?

 – Гаразд.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Коли я прийшла він вже стояв там. Високий і гарний. Мене відразу зачарувала його щира посмішка. Так сильно, що я не помітила протез на лівій руці.

 – Я Микола, а ось ваша шоколадка! Такої ви ще не куштували, це ручна робота, швейцарський шоколад.

 – Дякую! А ви хочете зремонтувати гітару?

 – Ні, я дам їй нове життя.

 – Як?

 – Зустрінемось за тиждень і я вам покажу.

Я охоче погодилась. Не буду приховувати, сподобався мені цей хлопець. За тиждень ми зустрілися, Микола запросив мене до своєї майстерні. Він перетворив гітару на дивовижний столик з підсвіткою. Ця річ вражала, наче з дорогого магазину з антикваріатом. 

 – Я хочу вам подарувати цей столик. Нехай нагадує, що завжди є другий шанс, можливість почати спочатку.

За місяць ми одружились і Новий рік я зустріла найщасливішою жінкою на світі. Микола надзвичайно талановита людина. Він воював, та після поранення та ампутації не впав у відчай, а повернувся до улюбленої справи ще з більшим захопленням. Зараз ми мріємо про дітей і сподіваюсь скоро все здійсниться. А про колишнього я й не згадую.

А ви вірите в такі зустрічі? Можливо знаєте схожі історії?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector