Любі мами! Якщо у вас неспокійна дитина – тримайте її на вокзалі близько біля себе! Неуважність може дорого вам коштувати…

Історія ця трапилася років 15-20 тому. Поверталася моя мама на метро додому. Скажу ще, що на відміну від мене, реакція у неї миттєва навіть зараз. Це неодноразово її виручало в житті. Може, якось і розповім інші історії, яких було чимало.

Так ось, йде вона по платформі, і раптом помічає, що попереду неї біжить малесенька дівчинка. Може, два рочки або близько трьох. А позаду неї безуспішно намагається зловити її матір, постійно ловлячи повітря на тому місці, де секунду тому було дитинча. А дівчинка тим часом вже направляла свої ніжки прямо в бік краю платформи, до якого залишалося зовсім небагато.

Пошепки

Це я зараз так довго розповідаю, а в реальності все це зайняло секунди. Матір ніяк не встигала перехопити цей колобок. Єдине, що вона могла, це закричати. І вона миттєво відреагувала, крикнувши – “Ляльки!!!”. І … дівчинка зупинилася за кілька сантиметрів від краю, закрутивши головою, і тут же її наздогнала і міцно схопила горе-матір, яка вже була біла, як стіна. 

Мати потім розповідала, що деякі перехожі подумали, що вона з розуму зійшла. Але вони ж не бачили всю ситуацію. А чому їй в голову прийшло крикнути саме це слово, мати і сама не могла зрозуміти.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector