«Любіть ворогів ваших, благословляйте, хто вас проклинає» – 7 духовних законів, що змінюють долю

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то ваше життя зміниться на краще. 

Ви можете не вірити в те, що все живе, яке існує на нашій планеті, підвладне законам Всесвіту. І ви не є виключенням. Байдуже знаєте ви про них, чи ні, але вони продовжують діяти протягом всього вашого життя.   

Ці закони не укладені науковцями чи дослідниками, вони створені людським досвідом та спостереженням й працюють завжди.

1. Закон сіяння і жнив

Це дуже важливий духовний закон, який ще часто називають «закон причини та наслідку». Всі наші дії, вчинки, сказані слова завжди повертаються до нас. І тут без винятку, кожен рано чи пізно отримує по заслузі. Просто люди мають зрозуміти, що їхній врожай напряму залежить від того, як вони сіяли. Якщо ви негативно налаштовані до людей, то чекайте такого ж ставлення до себе.

А от мир і любов у вашому житті буде тоді, якщо ви будете дарувати добро навколишньому середовищі.

2. Закон створення

Бог – Творець людей. І кожен з нас має його часточку цього вміння – творити. Спершу людина створює річ у своїх думках, а потім переносить її в життя, втілює в матеріальний світ. Тому в кожну людину Він вклав цю здатність творити. Спочатку ви створюєте щось в думках, а потім це переходить в фізичний світ. Тому кожен з нас повинен стежити за  власними думками. 

Усе, що нас оточує, складається з атомів, які виділяють енергію. Хоча довгий час людство вважало, що думки не матеріальні, але це далеко не так. Наше мислення спричиняє спеціальні нейронні зв’язки в головному мозку, які також взаємодіють між собою та виділяють енергію. Тому контролюйте власні думки, оскільки вони можуть стати реальністю. 

3. Закон смирення

Не завжди боротьба може допомогти досягти бажаного, інколи краще заспокоїтися, відійти на деякий час від ситуації… Це допоможе глянути на те, що коїться з іншого боку. Інколи варто вміти розслабитися навіть тоді, коли всі навколо метушаться. Погоня за певною метою, постійна віддача призводить до  того, що ми починаємо бачити світ лише з однієї точки. До того є все це забирає багато енергії, через що ми згораємо та втрачаємо свій запал.

Потрібно змиритися з тим фактом, неможливо досягти всього і завжди. 

4. Закон подяки

Навчіться дякувати за все, що вас оточує. За ті речі, які вам можуть здаватися елементарними і які ви вже давно сприймаєте, як даність. Потрібно відчувати вдячність за те, що прокидаєтеся здоровими, за те, що ваші рідні та близькі поруч з вами. Не потрібно важливі речі перетворювати в буденність, а варто навчитися шукати щастя в дрібницях. 

Пошепки

5. Закон любові

Любов – це неймовірне відчуття, це чудо у нашому світі. Ми навіть не здогадуємося, яке це прекрасне відчуття – дарувати любов іншим. Ми повинні прагнути дарувати любов навіть тим, хто цього не заслуговує. Так ми даємо шанс цій людині стати кращими.

Добро породжує добро і може розтопити навіть найсуворіше серце. Даруйте любов іншим і не бійтеся ділитися власними почуттями. Ц

6. Закон вибачення

Могутньою силою в нашому житті володіє прощення. Коли людина навчиться прощати своїх кривдників, вона дійсно стане щасливою. Злість отруює нас і наше життя, образа притягує ненависть і робить нас нещасними, заважає відчувати всі барви життя.

Прощаючи когось, хто реально образив або поранив – ви скидаєте вантаж, який заважає вам самим рухатися далі та бути щасливими. Є чудова фраза «Непрощення подібне до того, що ти випив склянку отрути й чекаєш, поки помре твій суперник».  От і скажіть, кому від цього гірше? 

7. Закон прийняття

Приймайте людей з усіма їхніми плюсами та мінусами. Кожного з нас чекає певний життєвий досвід, з якого ми маємо винести певні правила. Бог впливає на нас саме через дії та слова інших людей. Він вчить нас нашим оточенням. 

Навчіться приймати людей такими, як вони є, адже всі вони з’явилися у вашому житті не просто так. Плюси і мінуси інших вчать нас, адже все пізнається в порівнянні. Звичайно, деколи буває складно прийняти когось, хто скотився на дно, який поводиться асоціально й руйнує навколо себе все хороше. Але і ця людина нас чогось може навчити. 

Як тільки ви навчитеся сприймати людей такими, як вони є, ви припините розчаровуватися. Не ставте завищених очікувань для інших, краще робіть це для себе. Не намагайтеся змінити когось, ви цього ніколи не зробите.

Єдина людина, яку ви можете змінити – це є Ви, однак не варто й до себе ставитися занадто вимогливо, адже звідси лише породжується перфекціонізм, який заважає насолоджуватися життям таким, як воно є. Не ідеальним. 

Ви згідні з цими правилами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector