Любите – скажіть, скучили – зателефонуйте: якщо вам хтось дорогий, покажіть це

Не стримуйте своїх емоцій, говоріть про те, як для вас важлива та чи інша людина. Це взагалі не соромно показувати свої почуття. Чомусь емоції в нашому світі сприймаються, як ознака слабкості. Але насправді лише сильні люди дозволяють собі бути уразливими, вони мужні та сміливі, тому без остраху віддають своє серце іншій людині.

Не бійтеся проявляти те, шо у вас на серці. Треба говорити про все без сорому і без цензури. Якщо ви кохаєте когось — скажіть про це, скучаєте — не терпіть біль розлуки, а зателефонуйте.

Насправді ці три слова «Я люблю тебе» не так важко промовити, як здається. 

Потрібно бути щирими з собою  та з важливими для нас людьми, і ні в якому разі не боятися ділитися з іншими тим, що відбувається у нас на душі. Якщо почуття так і б’ють фонтаном, дозвольте іншому насолодитися цим неймовірним видовищем. Ми часто боїмося бути собою, щоб нас не відторгнули. Однак, не ризикуючи, ми можемо так і не зустріти справжнього кохання. 

Сміливо йдіть назустріч невідомому й незвіданому. Впустіть у своє розмірене життя спонтанність і навіть деяку авантюрність. 

Віддавайте себе та свою енергію тому, хто для вас дійсно важливий. Не обов’язково думати про те, що ви отримаєте у відповідь. Просто робіть перші кроки й отримуйте від цього задоволення. Тоді ви відчуєте, що життя в ваших руках. Запросіть ту людину в кафе, або ж зробіть комплімент, перший крок — це дуже важливо. Хіба ж не краще набратися мужності й зробити це, ніж постійно мріяти і продовжувати чекати знаків долі.

Демонструйте коханій людині те, наскільки вона важлива для вас, щоб вона не сумнівалася у ваших почуттях ні на мить. 

Це займе всього дві хвилини – нагадати тим, хто дорогий, що вони для вас – увесь світ. Сонце, небо, вітер, життя! Не грайте з їх почуттями.

Кохана людина не буде завдавати болю, адже вона боїться вас втратити. І ви не вдавайтеся до інтриг та маніпуляцій, слід бути гранично чесними. Тоді ви будете кохати один одного більше, ніж самого себе й зрозумієте, що сенс життя полягає в тому, щоб віддавати свою любов, турбуватися один про одного. Тоді ви дійсно відчуєте, що таке справжнє щастя.

 

Якщо ви когось кохаєте, припиніть думати — просто любіть. Потрібно чинити так, як говорить ваше серце.

Ваші слова, усмішка, жести повинні бути такими ж природними, як дихання. Адже ви не стежите за кожним подихом, коли дихаєте. Так і з любов’ю – любіть, немов дихаєте.

Часто можна почути від інших людей, що вони розраховують тільки на себе. Насправді на підсвідомому рівні ми завжди шукаємо підтримку. Людина — це істота соціальна, яка завжди потребує спілкування та визнання.

Ніщо так не мотивує та не зцілює, як людина. Це життєво необхідна парасолька, яка може  заховати нас від усіх проблем та незгод. Так хочеться мати затишне місце, де можна просто бути собою. Не одягати маски та не змушувати робити себе те, чого не хочеться. Саме таким місцем є обійми близької людини.

Ні в якому разі не можна стримувати свої почуття, адже тоді ми можемо позбавити себе найдорожчого — кохання.

Чи згодні Ви з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: