Любити жінку по-справжньому, означає розуміти її

Усі жінки, без виключення, бажають відчувати себе маленькими та беззахисними дівчатками поруч зі справжнім чоловіком.  Тут взагалі не грає роль вік жінки, її статус чи посада — відчуття затишку та безпеки поруч з коханим безцінне. 

Не змушуйте жінку страждати, якщо ви не кохаєте її. Навіщо завдавати їй болю, якщо можна просто відпустити? Вона знайде чоловіка, який буде кохати її такою, як вона є і дасть їй набагато більше. Він відкриє їй світ турботи та взаємного кохання, про який вона не знала раніше.

Ваша зневага, брак уваги, абсолютна байдужість вбиває все те прекрасне в жінці, що вона вирощувала до вашої зустрічі: гідність, жіночність, ніжність, самооцінку… вона втрачає відчуття власної особливості та унікальності, а це надалі буде заважати їй. Так навіщо комусь ламати все життя через власний егоїзм? 

Любити жінку по-справжньому, означає розуміти її. Чоловік, який дійсно кохає, буде дослухатися до кожного подиху й удару серця своєї королеви, він буде знати те, що у неї на душі, й що означає кожен її погляд чи рух. Він зможе подарувати їй крила. І коли ти відчуєш свою безпорадність в її обіймах. Знай, ти навчився кохати її…

Кохайте своїх жінок, не бійтеся проявляти свої почуття, носіть їх на руках, і тоді ви станете справжнім королем біля королеви!

Перед жінкою часто постає вибір: поринути в кохання без розуму, або залишитися з розумом, але без кохання. Так дозвольте їй забути про все поруч з вами і не завдавайте болю, не змушуйте відчувати біль та розчарування. 

А ще чоловікам варто зрозуміти, що кожен раз, коли ви ставите свою жінку на другий план, вона в цей час відчуває себе самотньою, а згодом просто вчиться жити без вас. 

Чоловік повинен бути для жінки прикладом, вчителем, бути захисником, наставником і навіть батьком. Звичайно, в житті бувають різні складні ситуації, підтримки потребують і чоловіки, однак дозволяйте своїм жінкам відчувати себе маленькими дівчатками. Це саме те, що нам потрібно. Ми закохуємося в чоловіків з сильною волею, які не здаються та не опускають рук.

Жінки готові на багато що, але далеко не з багатьма чоловіками.

Ви згодні з цим?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: