«Люблять не ідеальних, а тих, хто підходить»

Сьогодні я з вами хочу поділитися власними спостереженнями.

Одна з моїх подруг, Рита, працює судмедекспертом.  Вона палить, має другий дан з айкідо та лається матом. Її чоловік молодший за неї на цілих 9 років. Він дуже красивий, а ще доволі успішний. Працює провідним архітектором на будівельній фірмі. Його захоплення — випічка. Він пече такі неймовірні торти, яких я ще в житті не куштувала.

Рита щовечора повертається додому з роботи, а чоловік сам вкладає дворічних близнюків спати. Ще й вигадує при цьому різні фантастичні казочки.

Ще одна подруга Оля – психолог в МНС.  Вона вже була розлучена. Перший її чоловік був військовим хірургом та загинув ще дванадцять років тому. І от нарешті Оля знову одружилася рік тому за оператора, який часто знімав репортажі для новин з місця спецоперацій.

Спершу вони просто спілкувалися, а згодом жінка потрапила в аварію й він пів року її виходжував. На роботі взяв відпустку, а на вихідні підробляв, знімаючи весілля. Син Олі дуже вдячний цьому чоловікові і називає його батьком. У них дійсно щаслива сім’я. 

Маша – професор філософії. Одружилася з чоловіком, який закінчив лише ліцей. Її батьки були проти цього шлюбу, адже хотіли для своєї доньки теж якогось професора, а тут взагалі чолов’яга без вищої освіти.

Але який він роботящий! Марія щаслива поряд з цим чоловіком. Він будує їй будинок, готує обіди, обожнює дітей і забороняє шуміти у будинку, тому що Марія Володимирівна готується до лекцій.

Сама ж Маша повністю схиблена на своїй кар’єрі та науці, а чоловік по вуха закоханий у Машу й тому повністю її підтримує. Окрім цього він ще й має дійсно реальний бізнес з виробництва деревообробних верстатів, тому повністю забезпечує сім’ю. 

Мене просто вже нудить від цих постійних розмов про те, яка має бути ідеальна жінка, щоб чоловіки кликали її заміж. Тому що люблять не ідеальних, а тих, хто підходить. З усіма своїми тріщинами і вм’ятинами. Як ще моя бабуся говорила: «кожна каструля знайде свою кришку».

Тому не потрібно боятися жити так, як хочеш і бути тим, ким хочеш.

Чи згідні ви зі мною?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: