– Любонько, ти не уявляєш, що трапилося! Я вже поцілію викликав! – перелякано кричав чоловік, коли я повернулася додому. Тоді зрозуміла, що мій план помсти цьому зрадникові спрацював на всі 100 %

Я зовсім випадково дізналася, що у мого чоловіка є коханка. А допомогла мені у цьому звичайна помада, яка стояла на моєму столику біля ліжка. Ще й використана на половину:

– Коханий, а це що таке?

– Ой, то так, я тобі подарував….

– Використану помаду?

– Та? Ой, то мене, напевно, в магазині надурили. Ану віддай, я тобі нову куплю!

Звісно, нової помади я не дочекалася. Адже чоловік пішов не в магазин, а до коханки – повертати загублену річ. 

Тоді я почала пильно слідкувати за чоловіком. Щоразу, як до нього телефонував “Андрій гараж” чи “Вася СТО”, то він виходив з кімнати та зачиняв двері. Ще й так шепотів, називав того Андрія чи Васю котиком, зайчиком. Погодьтеся, що це дуже і дуже дивна поведінка. 

Окрім цього, чоловік ще почав затримуватися на роботі. То якась важлива зустріч, корпоратив чи співбесіда. Хоча мій чоловік Андрій не таке велике цабе, звичайний менеджер. Ще й виходив на роботу у суботу. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Його сорочки та светри були просякнуті жіночими парфумами. І щоразу, як запитувала, то Андрій спершу ніяково червонів, а потім говорив відмовки “та то дівчата біля мене на роботі пшикалися”. 

Шифрувальник з Андрія, відверто, дуже і дуже поганий. Я навіть вгадала з 1 разу його пароль на телефоні та прочитала всі смс-ки. Як виявилося, “Вася СТО” – це не Василь, а молода і красива Сніжана. Ось це у них, звісно, дуже дивні інтимні ігри на стороні. 

Зі Сніжаною він познайомився 2 місяці тому та тихцем крутив з нею роман. То вони у кафе домовлялися зустрічатися (якраз тоді, коли в чоловіка була конференція), то у суботу ходили в кіно). Але можна похвалити чоловіка, що свою маму не приплітав до цієї брудної історії та не прикривався поїздками у село. Хоча б на це йому совісті вистачило.

Ми з Андрієм вже разом 25 років. Звісно, за цей час у стосунках могла зникнути якась пристрасть та шалене кохання. Але ж це не причина заводити коханку. Тим паче, у нас є діти та онуки. І ми давали обітницю в церкві перед Богом, що будемо любити один одного.

Ну, як бачите, мій коханий не дотримався обітниці. Я вирішила провчити чоловіка, аби знав, як мені роги наставляти. Буде така прощальна вистава. 

Отож, мій “благовірний” мав вдома заначку, відклав на нову машину. Назбирав не мало, не багато – 70 тисяч гривень. Всі заощадження він ховав у якусь коробку в шафі та щоразу записував на папірчику суму. Я взяла всі ці гроші, кинула собі на банківську картку та сказала коханому, що їду до мами в село на тиждень. Це була перша частина цієї вистави. 

Пошепки

Звісно, Андрій привів коханку до нас додому. Вона в нього тиждень безтурботно жила, кувиркалася у ліжку, хазяйнувала. Ну, дякую їй за це не від щирого серця, однак, я була вільна від того, аби готувати чоловікові якісь супи чи страви на тиждень. 

От я приїжджаю в суботу додому, а мене зустрічає на порозі поліція:

– Любонька, нас обікрали, уявляєш?!

– Як? Хто? – стараюся зі всіх сил не засміятися.

– У мене гроші зникли, були тут в заначці. 

Правда, коли поліцейські почали допитувати Андрія, чи був хтось у квартирі – то він удав, що нічого не пам’ятає. Певно, не хотів “спалитися”, що приводив додому коханку. Звісно, я хотіла приберегти інтригу до кінця, не розкривати всі карти.

Того ж вечора я підсоухала, як чоловік сварився зі своїм “Вася СТО” щодо грошей: “Тільки була в мене весь тиждень! Зізнався, де гроші діла! Ти мене обікрала, я на тебе заяву напишу в поліцію!”.

А наступного дня, коли чоловік був на роботі, я швидко спакувала його речі та виставила за поріг. 

– Любочка, а що таке трапилося?

– Як що? Я знаю про коханку. Так що котися до неї на всі 4 сторони!

– Люба, то так була, звичайна інтрижка, нічого серйозного.

– Нічого серйозного? Здається, хтось тут тиждень жив за моєї відсутності? І це ж вона тебе обікрала! 

Зараз триває наше розлучення. Я планую на ті гроші чоловіка робити вдома ремонт або ж поїхати на відпочинок. Ще точно не вирішила. Діти, родичі та друзі були в шоці, коли дізналися про коханку. Звісно, я ж їм не розповіла, як саме помстилася чоловікові та підставила його молоду пасію.

Але, знаєте, то вже не мої проблеми. Хай мастять собі голови, як хочуть. Але це така моральна компенсація Андрія за те, що зіпсував нашу родину. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector