Любов зла: 6 красенів-акторів і їх дружини, зовнішність яких часто критикують

Іноді красені-актори ламають всі стереотипи і вибирають собі в супутниці життя зовсім звичайних і навіть, на думку їх фанаток, абсолютно несимпатичних жінок. Давайте на прикладі цих знаменитостей подивимося, що ж такого вони знайшли в своїх коханих.

1. Х’ю Джекман

Його дружина Деборра старша на цілих 13 років. Х’ю закохався в неї, коли був ще молодим і не настільки затребуваним актором, а за її плечима було вже кілька успішних робіт. Пара одружилася через 4 місяці після знайомства. У шлюбі вони вже більше 20 років і виховують двох прийомних дітей. А особливо Джекман цінує те, що Деббі полюбила його до того, як він став по-справжньому знаменитим.

2. Венсан Перес

Актор, який грає на великому екрані справжніх ловеласів, в житті зовсім інший. Він довго шукав свою другу половину, поки, нарешті, не зустрів сенегальську модель на ім’я Карін Сілла. На жаль, дівчина віддала перевагу французькому актору Жерару Депардьє. А після того, як той кинув її вагітну, Венсан спробував зізнатися їй у своїх почуттях, і вони виявилися взаємні. З тих пір пара живе в щасливому шлюбі.

3. Ніколас Кейдж

Ніколас Кейдж був кілька разів одружений і багато помилявся, поки не познайомився з корейською офіціанткою Еліс Кім. Що ж він в ній знайшов? Вона підкорила серце актора своєю юністю і надзвичайною скромністю — це і підштовхнути його до того, щоб зробити пропозицію втретє. На жаль, через більш ніж десятиліття відносин пара розлучилася, про що ми щиро шкодуємо.

4. Аарон Тейлор-Джонсон

Будучи недосвідченим актором 19-ти років, цей хлопець закохався в свого режисера, Сем, яка буквально годилася йому в матері. За словами Аарона, різниця у віці зовсім не відчувається, а парадокс полягає в тому, що з них двох саме Сем, за його словами, «молода душею».

5. Меттью Фокс

Зірка серіалу «Залишитися в живих» одружений на моделі, яка прославилася своїм незвичайним типажем, який вирізняється від стандартів Голлівуду. Його дружину звати Маргарита, і вона італійка за походженням. Пара познайомилася задовго до того, як Меттью набув популярності. Зараз в їх шлюбі панує повна ідилія і вони разом виховують двох дітей.

6. Джош Холлоуей

Колега Меттью по серіалу також вибрав собі в дружини модель. Його дружина — мініатюрна індонезійка, яка при першому знайомстві взяла ініціативу в свої руки. До слова, коли вони разом, то виглядають досить комічно, адже Джош вищий за дружину майже на дві голови. Але це не заважає їм вже 14 років жити щасливим життям і виховувати двох чудових дітей.

Ці чоловіки просто обожнюють своїх жінок, і їм абсолютно байдуже до того, хто і що говорить за їх спиною. 

I
Загрузка ...