– Любцю, хто ж знав, що мої свати такі наївні дурні? Я таку аферу провернула…

Я завжди думала, що весілля — це радісна подія. З дитинства марила білою фатою, розкішним платтям, багатоярусним весільним тортом…

Коли Михайло зробив мені пропозицію руки й серця — я вже знала, що гучному святкуванню таки бути! Хвилювало мене лише одне питання — де взяти гроші на втілення всіх моїх мрій?

– Іриночко, не думай про дурниці. Ми готові поділити всі витрати порівну з твоїми батьками. Гуртом, як то кажуть, і батька легше бити. Ви ж наші діти — на кого ще витрачати кровно зароблені? – заспокоювала мене майбутня свекруха. 

Моя мама з татом одразу погодилися на таку пропозицію — заради мого щастя вони готові були на все. Всі обов’язки по організації весілля на себе взяли батьки нареченого — вони молодші, та й зв’язків у них трохи більше. 

Годі й описати словами, як все чудово пройшло! Все, як я і хотіла. Відгуляли на славу! Після медового місяця пішла я за невістку. 

Батьки Михайла збудували за містом великий просторий будинок. Місця усім вистачить. 

Спершу все було ідеально: свекруха слова кривого мені не сказала за 2 місяці життя під одним дахом, але одна розмова все кардинально змінила. 

Я випадково почула, як свекруха розмовляє телефоном з подругою…

Пошепки

– Ти уяви, які ж мої свати дурні. Заплатили все до копієчки, як я і сказала. Навіть чеки не вимагали. Накрутила на собі на гарненьку шубку! Ой, Любцю, таких наївних людей давно не зустрічала. 

Я ледве стримала себе. Не хотілося влаштовувати скандал. Все розповіла чоловікові. Він мовчати не збирався. 

– Синку, та я ж ті гроші не для себе економила — для тебе! В могилу ж не заберу!

– Мамо, як тобі не соромно? Ти ще й виправдовуєшся…

Як тепер жити з такими підлими людьми в одному домі? Не уявляю. Довіри нуль!

Запропонувала Михайлу взяти квартиру в оренду. Він ніби не проти. Краще так, ніж тремтіти кожного разу, коли свекруха проходить біля мого гаманця — раптом вона і на мені нажитися захоче?

Втратити довіру близьких дуже просто, але повернути її — завдання не з легких. Редактори “Цікаво про” вважають, що кожна людина може змінитися, спокутувати свою провину, якщо цього щиро захоче. Можливо, свекрусі колись вдасться знову завоювати прихильність невістки, але їм обом потрібно для цього багато часу.

Чи згідні ви з рішенням молодих людей? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector