Люда приготувала вечерю і чекала чоловіка. Тарас повернувся в гарному настрої, поцілував дружину і пішов мити руки. -Ти б хоч у ванну телефон не брав. Впустиш, розіб’єш,- Люда стала помічати, що чоловік телефон з рук не випускає

Того вечора Люда приготувала вечерю. Усе, як любить її чоловік: котлети, пюре, салат і навіть пиріг спекла. Коли все нарешті було готове, жінка сіла чекати коханого з роботи. Не минуло й пів години, як обранець з’явився на порозі та ще й у хорошому настрої. Він поцілував Люду і пішов у ванну помити руки. 

-Ти б хоч у ванну телефон не брав. Раптом впаде і розіб’ється?

– Він у кишені, не випаде.

Взагалі Люда сказала це чоловікові, бо почала помічати, що коханий з рук мобільний не випускає. Спить з ним, їсть з ним, в туалет з ним ходить. Але що найдивніше – Тарас постійно ховає екран від дружини та ще й пароль поставив, щоб Люда не змогла сама глянути, що він там від неї приховує. 

Це неабияк турбувало його дружину. Вона ніколи не лізла до його речей, тим більше до телефону, тому потреби в паролі не було. А якщо він усе ж таки є, значить і Тарасові є що приховувати. Це неабияк псувало стосунки в парі. Як мінімум, ставлення Люди до чоловіка.

Після вечері подружжя вирішило глянути фільм. Втім, Тарас тільки вдавав, що вникає в сюжет. Сам же постійно відволікався на телефон.

Люда тільки спідлоба поглядала на нього, підраховуючи кількість разів, коли він брав у руки мобільний. Двадцять три рази за пів години. І постійно він комусь відписував, ухиляючись від погляду дружини.

Хто знає, скільки все це тривало б, якби одного дня Тарас не забув вискнути свій ноутбук, де сидів у соціальних мережах.Доки коханого не було на місці, Люда побачила повідомлення від якоїсь Софії. А писало там таке: “Коханий, приїжджай скоріше. Мені вже нудно самій. Чоловік на роботі. Чекаю”.

Люда спохмурніла.

Ось так зрадою увінчалися 20 років їхнього шлюбу.

Пізніше Люда дізналася, хто така Софія. Точніше, пригадала, що бачила її на корпоративі в чоловіка. Це була дружина Тарасового товариша. Власне, ось куди часто пропадав після роботи коханий Люди і ось чому засиджувався в телефоні допізна. Прикро, що колись Люда навіть потоваришувати з тією жінкою хотіла. 

Терпіти Люда не збиралася. А її помста була дуже витонченою. Жінка купила сім-карту, поставила її на свій старий телефон і кілька місяців надсилала повідомлення Тарасові та Софії. 

Словом, під невідомим іменем вона шантажувала обох. Писала їм щодня, погрожуючи встановити справедливість. Особливо приємно було дивитися на реакцію чоловіка, який виходив з ванни з телефоном у руках та прочитаним повідомленням із шантажем. 

Тарас був розгублений, весь зблід, змарнів, так бідний переживав. Згодом цей цирк Люді набрид і вона напряму все розповіла чоловікові.

Такого Тарас точно не очікував.

– Як ти могла зі мною так вчинити? Це підло,- обурювався чоловік.

– Смішно чути це від тебе.

Поки Тарас та Люда ще не розлучилися, навіть живуть в одному домі. Їм жаль дітей. Не хочуть травмувати їхню психіку. Поки домовилися мовчати, мовляв, наші проблеми будуть між нами. А тоді доні виростуть, стануть на ноги і вони мирно розійдуться. 

Чи вважаєте таку домовленість правильною?

Чи краще розійтися одразу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector