Людей, які нас оточують, потрібно вибирати так само ретельно, як їжу, яку ми щодня споживаємо…

Нещодавно, я зрозуміла, що своє оточення теж необхідно вміти обирати. Люди, які присутні у нашому житті мають бути ретельно відібраними, як якісний одяг чи корисна їжа. Тих, хто несе в собі світло і любов необхідно тримати ближче і не нехтувати цим спілкуванням, а ось негативних людей краще тримати від себе якнайдалі.

Раніше, я завжди думала, що потрібно зі всіма бути люб’язною, навіть якщо з тобою доволі грубо поводяться. Це дивні установки хороших манер і повна байдужість до того, як це все може повпливати на твій внутрішній стан. Ми не зобов’язані подобатися абсолютно всім. І якщо людина несе у ваше життя лише негатив, то краще це спілкування припинити, як би вам важко не було. Просто подумайте про свій внутрішній стан зараз, а не про те, як добре вам було разом колись.

Якщо ви спілкуєтеся з людьми, які вас люблять та поважають, які бачать у вас щось світле та добре – ви стаєте частиною одного цілого, частиною цього чудового світу. А ось коли людина постійно вас критикує, скаржиться на життя, ви відчуваєте, ніби це життя вас відштовхує і не дає потрібного щастя. Але насправді, на все це впливає лише наше оточення.

Колись, я почала цікавитися біографією одного відомого письменника, Чарльза Діккенса. Виявляється, він дуже погано ставився до своєї дружини, постійно принижував її та критикував. І авторка статті дуже влучно це прокоментувала:

Критика – це коли нас не люблять. І хочуть позбутися. Але не зізнаються в цьому навіть собі.

Чому психологи кажуть, що ми не зустрінемо любов, поки не полюбимо самих себе? Тому що ми віддаємо світові і оточенню ту енергію, яка живе у нас всередині. Ми ділимося лише тим, що відчуваємо самі. Людина, в середині якої живе ненависть просто не зможе подарувати вам кохання та щастя. Якщо ви хочете приймати цю ненависть та нелюбов – це лише ваш вибір, але не потрібно нікого у цьому звинувачувати. У вас завжди є вибір піти і нарешті покінчити з цими стражданнями.

Коли поряд з вами успішні, позитивні та веселі люди, то і ви автоматично стаєте такою особистістю. А хіба це не прекрасно? Навіщо марнувати цей дорогоцінний час на похмурих людей, які ненавидять себе і навколишній світ?

А у вашому оточенні є негативні люди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector