Люди думали, що на дорозі лежить п’яниця, і проходили повз. Тільки пес намагався врятувати господаря

Потрібно піклуватися та рятувати тварин, адже вони можуть врятувати вам життя.  

Ні в якому разі не можна судити людей за їхній зовнішній вигляд, це велика помилка, яка комусь може коштувати життя. Наприклад, якщо на дорозі лежить чоловік у гарному костюмі, то одразу всі кинуться йому допомагати, тому що розуміють, що з чоловіком трапилася біда.  А от якщо людина в бідному одязі, то люди б’ють на сполох значно рідше. Вони думають, що це п’яниця або безхатько і просто проходять повз. Тоді на допомогу людям приходять тварини. 

Сьогодні ми вам розповімо про історію, яка трапилася у місті Гуапілес. На трасі вздовж автомобільного потоку біг бродячий собака, який так і намагався покликати когось на допомогу. Люди просто не звертали на нього увагу, а ще його навіть декілька разів ледь не збили. Один небайдужий водій все-таки зупинився, а собака хотів йому щось показати. Тоді незнайомець побіг за твариною.

Чоловік був ошелешений, коли зрозумів, куди його привів собака. На узбіччі дороги лежав чоловік років п’ятдесяти, повз якого перехожі просто проходили. Він був одягнений бідно, однак незнайомець зрозумів, що йому потрібна допомога і він викликав медиків. Лікарі на місці повідомили про те, що у бідолаги стався серцевий напад. 

Чоловіка помістили у карету швидкої, однак собака не залишав його і встрибнув в салон машини. Лікарі цьому не перешкоджали, адже розуміли, що собака врятував йому життя. В машині чоловік розповів, що він з собакою, якого звуть Чікіта, проживають у вагончику на околицях міста. 

Хорхе, так звуть постраждалого, раптово почув біль у серці і втратив свідомість під час прогулянки з собакою.  

 

Лікарі стверджують, що Чікіта дійсно врятував господарю життя, адже він міг померти, якщо  йому не надали б першу допомогу. Ось такі віддані та вірні тварини. Найголовніше те, що вони люблять людей, попри їх соціальний статус та матеріальне становище. Тому ми повинні це цінувати. 

А ви допомагаєте незнайомим людям на вулиці?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: