Люди висміяли її ноги, але вона показала фото ближче і закрила їм рот

Любов – ось що хочуть відчути всі люди, без винятку, і ніхто не вправі обмежувати інших в цьому прагненні. Правда, наш світ надто жорстокий, інколи люди завдають один одному більше страждань, але тут головне не опускати рук й навчитися давати всім відсіч. Це ж трапилося і з головною героїнею нашої історії – Жаклін Еден. 

Дівчина страждала зайвою вагою, її максимальна вага становила 220 кг, однак вона взяла себе в руки й скинула понад 150 кг. Для цього вона повністю переглянула свій раціон та почала займатися спортом. 

Різке схуднення призводить до того, що шкіра не завжди встигає повернутися до попередніх форм й набуває непривабливого розтягнутого вигляду. 

Це ж трапилося і з Жаклін, яка дуже комплексувала та переживала з цього приводу. Але потім вона зрозуміла, що ні перед ким не завинила в цьому житті, тому має повне право робити те, що забажає. Вона все-таки вперше за довгі роки наважилася одягнути купальник. 

Але все ж знайшлися ті, хто почав над нею сміятися.

Ось що відписала цим людям дівчина в соціальній мережі: «Так, мені було ніяково. Але я не дозволю таким людям впливати на мене. Ніколи думки інших людей не будуть заважати мені жити так, як цього хочу я.  

Вони просто не знають мою історію. Уяви не мають, як мені приходиться важко працювати щодня в залі, щоб скинути ті 150 кг. Їм байдуже, що мені ще й потрібен час на відновлення після операцій. Вони не мають права сидіти, тикати в мене пальцем і сміятися. Мене це не стримує, тому я просто посміхнулася і пішла купатися.

Мені абсолютно байдуже, що інші хотіли цим мене принизити. Головне – навчитися не реагувати на це. Любіть себе такими, як ви є, хоча це є дуже важко. Прийміть своє тіло і посміхайтеся їм у відповідь. Сподіваюся, ви залишаєтеся собою!»

Цей пост набув неймовірної популярності й зібрав понад 30 тисяч вподобань і безліч коментарів на підтримку Жаклін.

Чи правильно зробила дівчина, що поділилася своєю історією в соціальних мережах? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector