Люди висміяли її ноги, але вона показала фото ближче і закрила їм рот

Всі люди заслуговують любові і щастя, незалежно від того, як вони виглядають. Але ще є ті, яким подобається дивитися на страждання інших і знущатися з нього. Саме з такими недавно зіткнулася Жаклін Еден, але вона знайшла, що відповісти.

Раніше Жаклін важила понад 220 кг, але їй вдалося змінити себе за допомогою правильного харчування і тренувань. В результаті дівчина втратила понад 150 кг!

Кожен, хто худнув швидко, знає, що шкіра не встигає швидко стягуватися до нових форм тіла. А в залежності від особливостей людини може назавжди залишатися розтягнутою. Це і відбулося з Жаклін.

Спочатку дівчина переживала через зайві складки шкіри, особливо на ногах. Але потім вона вирішила, що це не буде її стримувати і заважати вести нормальне життя.

І ось Жаклін вперше за довгий час зважилася одягнути купальник. Але все ж знайшлися ті, хто почав над нею сміятися.

Дівчина у відповідь написала потужний пост в Інстаграмі: «Так, мені було ніяково. Але я не дозволю таким людям впливати на мене. Я не дозволю тому, що інші люди думають про мене, перешкодити мені жити моїм життям.

Вони не знають мене. Вони не знають, як я надриваю свою дупу, щоб скинути ті 150 кг. Вони не знають, як я відновлююся після серйозних операцій. Вони не мають права сидіти, тикати в мене пальцем і сміятися. Ось чому я просто посміхнулася і пішла купатися.

Неважливо, що інші говорять або намагаються принизити вас. Важливим є те, як ви реагуєте на це. Що ви думаєте про себе. Любити себе такими, якими ви є, важко. Це може не сподобатися іншим. І це нормально. Сподіваюся, ви любите себе. Любіть своє тіло. Сподіваюся, ви залишаєтеся собою, і продовжуєте посміхатися!»

Пост зібрав понад 30 тисяч лайків і безліч коментарів на підтримку Жаклін.

Чи правильно зробила дівчина, що поділилася своєю історією в соціальних мережах? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector