– Людко, а де ж твій чоловік? Чи ти вдова, чи розлучена, чи він в гречку скаче? Оце ж скільки збираємося, а його ніколи з тобою немає! – почала мені дорікати за столом тітка. І то була остання крапля…

Пару років тому, якраз десь перед Різдвом, мій чоловік різко захворів. Чи то інфекція була, чи то він чогось наївся – не знаю і досі. Пам’ятаю тільки, як йому було погано. 

Ми тоді повинні були в гості йти, то я вже думала дзвонити рідним і все скасовувати. Тоді Вадим і сказав, що такі жертви – то вже зайве. Знав, як я зимові свята люблю, тому я сказав, аби я йшла сама. 

І з того року наш шлюб покотився коту під хвіст… Мого чоловіка, без якого раніше жодна гулянка не минала, тепер не можна витягти в люди. Я йду на день народження – він дивиться на дивані свої серіали. Нас запрошують на хрестини – він вилежується дома і їсть всяку гидоту. Я його просто перестала впізнавати!

За останні два роки він набрав майже 35 кіло. Хоча він і до того, скажу чесно, був далеко не Аполлоном. Іноді ловлю себе на думці, що вже й в одне ліжко з ним лягати не хочеться…

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Вадиме, тобі не здається, що ти після своєї хвороби трохи себе запустив? – якось намагалася я поговорити на цю тему. 

Пошепки

– Не здається. Що вечеряти будемо? – сказав мені на це Вадим, перемикаючи на телевізорі канали.

У мене від цього вже просто їде дах! Від нашого активного відпочинку вже не залишилися і сліду Знайомі все частіше питають, чи ми не розлучилися, бо разом нас давним-давно ніхто не бачив. Та дехто вже навіть думає, що я – вдова!

Не розумію, як може подобатися день і ніч лежати на дивані, запихатися м’ясом і дивитися в той ящик на стіні… Здається, якщо так піде і далі, то доведеться мені подавати на розлучення. Бо цього року сімейне Різдво знову пройшло без Вадима. І родичі вже скоса на мене поглядають…

Що робити в такій ситуації? Чому мій чоловік міг так раптово змінитися?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector