М’ясо в пакеті для ледачих

Це м’ясо дуже довго тушкується при невеликій температурі, просочуючись ароматами спецій і стаючи надзвичайно м’яким. М’ясо виходить незрівнянним, я такого ніколи не пробувала.

Воно настільки м’яке, що здається, його можна намазувати, як масло. Можна приготувати великий шматок м’яса, частину відразу з’їсти, а частину заморозити, щоб потім його потроху діставати, розморожувати і подавати до сніданку.

Готується це смачне м’ясо досить довго — 4 години варіння, 2 години охолодження і ще ніч в холодильнику.

Але витрати часу і сили мінімальні на приготування. Дві  поради.

Потрібно обов’язково взяти гарне м’ясо від сільської свині. 
Якщо шматок великий, то бажано наповнити його розсолом, бо серединка НЕ прослоюється.

Інгредієнти і приготування:

  • Свинина, сіль, перець, 2 ~ 3 лаврові листки, при бажанні — паприка.

Шматок свинини з усіх боків посолити і поперчити. Лише в тому випадку, якщо шматок товстий, то бажано зробити соляний розчин і зробити м’ясу ін’єкції одноразовим шприцом.

Для приготування можна використовувати спеціальний рукав для запікання, пакети для запікання або звичайні товсті поліетиленові пакети (тонкі не підходять).

У пакет покласти лаврові листки і м’ясо. Як можна ретельніше випустити з мішка повітря, закрутити горловину і міцно зав’язати. Покласти в другий пакет, випустити повітря і зав’язати.

На дно каструлі покласти ганчірочку, щоб при варінні не було зіткнення пакета з дном каструлі. 
На ганчірочку покласти пакети з м’ясом і налити окріп. Закрити каструлю кришкою і поставити на максимальний вогонь.

Коли вода закипить, вогонь зменшити до мінімуму і залишити на 4 години. Через 4 години вогонь вимкнути. М’ясо залишити в каструлі остигати до кімнатної температури.

Вийняти пакети з м’ясом з води, обтерти від крапель і покласти в холодильник на ніч. Для того, щоб м’ясо було щільніше, його потрібно покласти в форму прямо в мішках і придавити зверху пресом.

Готове холодне м’ясо з пакетів вийняти. М’ясний сік, який застиг в желе, зібрати і використовувати в інших стравах. М’ясо нарізати на скибочки і подати на стіл з гірчицею.

Смачного!

I
Загрузка ...