Майстер: «Якщо дотримуватися цих рекомендацій – ваша пральна машинка ніколи не зламається!»

Купували з сестрою пральні машинки в один день. Її вже поламалася, а моя працює як нова. 

Важко уявити собі сучасну квартиру без пральної машини-автомата. Кладемо речі всередину, натискаємо кнопку і через якийсь час дістаємо їх чистими і сухими. Для того щоб залізна помічниця довго служила тобі вірою і правдою, потрібно забезпечити їй належний догляд.

Чистка пральної машини

За статистикою, головні причини поломки – утворення накипу на електронагрівачі і засмічення фільтра. Регулярне чищення пральної машини від накипу і бруду дозволить їй працювати набагато довше.

Як очистити ТЕН від накипу

ТЕН (трубчастий електронагрівач) виконує функцію нагріву води в баку пральної машини до робочої температури. Якщо кількість домішок у воді перевищує норму – ризик виходу тена з ладу дуже великий. З кожним пранням шар накипу стає все більшим, і врешті-решт машинка перестає працювати.

 

  1. Очищення лимонною кислотоюНакип складається з солей металів, і, щоб її очистити, знадобиться кислота. Найпростіше скористатися лимонною кислотою. На пральну машинку з об’ємом барабана 5 л може знадобитися 100-120 г. Висипаємо кислоту в лоток для порошку і запускаємо прання при 60 градусах на 1 годину і більше. Крім тена, такий спосіб допоможе очистити від накипу барабан пральної машини.

  2. Очищення оцтомДля цього в лоток порошку заливаємо 200-250 мл 9% -го оцту. Оцет здатний швидше очистити тен, але в силу своєї агресивності може пошкодити гумові деталі. Чистити машину оцтом чи ні – вирішувати вам. 

Деякі майстри пропонують при пранні регулярно додавати в пральний порошок соду. Сода допомагає пом’якшити воду, усуває неприємний запах і уповільнює утворення накипу.

Очищення фільтра зливного насоса

Якщо допустити сильне забруднення фільтра, вода зі зливу може піти вгору і прорватися назовні. Щоб цього не допустити, рекомендується регулярно чистити фільтр. Зробити це легко. Фільтр, як правило, знаходиться знизу на лицьовій поверхні корпусу.

Пошепки

Відкриваємо люк, попередньо підстеливши щось на підлогу: може вилитися до літра води. Після цього відкручуємо проти годинникової стрілки кришку і видаляємо все сміття, яке накопичилося. Залишається протерти отвір, закрутити кришку і встановити декоративну панель на місце.

Очищення знімного лотка для порошку від мийних засобів

Згодом на поверхні лотка утворюються забруднення, пліснява і навіть грибок. В процесі прання все це контактує з барабаном і нашою білизною. Очистити ємність нескладно, оскільки вона виймається з пральної машини.

Нам знадобиться стара зубна щітка, мило і засіб для очищення унітазу. Бруд і цвіль можна видалити щіткою і милом. Щоб видалити наліт, скористаємося засобом для очищення унітазу. Заливаємо 20-30 мл у відділення і залишаємо на 1-2 години. Процедура проста, тому можна повторювати її після кожного 5-го прання.

Чистка під ущільнювальною гумкою

Змішуємо відбілювач з теплою водою в пропорції 1:1, змочуємо тканину і протираємо всі внутрішні поверхні. Якщо забруднення дуже сильні, залишаємо змочену в розчині тканину на пів години. Після цього ще раз обробляємо зубною щіткою.

Майстер рекомендує додавати в пральний порошок соду для профілактики утворення накипу.

Якими способами ви чистите свою пральну машину? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector