Чи треба святкувати весілля (або інше свято) під час війни? (мова йде про закордон, уточнюю)
Це питання час від часу виринає в різних варіаціях у Фейсбуці за родинним стлом чи посто хтос десь на вулиці обговорює. І головне в цих питаннях – це претензійний тон, що ви, мовляв, такі-сякі, не розумієте, як можна, не на часі і тому подібне…
То я вас спитаю: – а інші послуги на часі? Манікюр-педікюр, стрижки-зачіски, флористи, ресторани, декорації, кульки-шмульки, машини-лімузини і т.д… Ну це все, звичайно, на часі. Навіть депіляція, тату, пірсинг і губи як вареники на часі. Чому? Тому що під брівками, вухами і губами ви не побачите в коментарях, що як ви можете? – краще б задонатили ті гроші або зробили б це після нашої перемоги…
Ні, вам порекомендують як і де краще запхати в ніс кільце, де зроблять більші вареники, а як перекосить, то де їх виправити і тату в подарунок в любому місці за ваші гроші… І на це грошей не жалко, і всім зрозуміло, і нікого не хвилює, і нема питань.Тоді які питання до нас?
Ми займаємося музикою з дитинства, маємо вищу музичну освіту, величезний досвід в організації та проведенні різноманітних святкових заходів від весіль і концертів до ярмарків і фестивалів міських масштабів. Тобто той, хто пройшов місячні курси в Україні і навчився пробивати соски, або набивати татухи – молодець!, бо він за кордоном надає кваліфіковані послуги, і взагалі це другоє; а той, хто все життя вчився музиці, грі на інструментах все своє свідоме життя грає весілля і родинні свята – той мало не злочинець, бо такі зараз часи не такі…
То я вам скажу, шановні, що наша культура – не гвіздки в губах, бровах і пупіках, не татухи на лисинах і не вареники замість губ, а культура наша – це українське слово, пісня, звичаї, традиції, прикладне мистецтво, вишиванка, паляниця, вареники з вишнями, сало з часником, борщ зі сметаною і вільний козацький дух! Ось за чим наше майбутнє і за що ми боремося зараз. І це ми не віддамо нікому в світі, бо це наше, і тільки так ми є повноцінними і рівними поміж інших народів, бо маємо своє. І це все на побутовому рівні зібрано до купи в одному родинному святі – у весіллі!
То чому б вам, шановні друзі, не порадити найкращих фахівців тим, хто цього потребує. Бо люди, які готуються до весілля все одно шукатимуть музикантів і ведучих і всі супутні послуги – допоможіть їм.
Порекомендуйте нас – не діджея з тамадою, що вчора купили ноутбук, дві колонки і пішли заробляти легкий хліб (як їм здається), а справжніх професійних весільних) музикантів і ведучих, які залишать вам найкращі враження, емоції і спогади на все життя.
Висновки:
1 – Життя продовжується, тому треба одружитися, щоб народити дітей і продовжити свій рід. Українці – це в тому числі діти, народжені за кордоном в українських родинах.
2 – Українці почали одружуватися і справляти весілля, бо ми відроджуємося як нація. Саме діаспора найефективніше вплине на швидше відродження і відбудову нашої знекровленої і зруйнованої країни.
3 – Наше майбутнє твориться зараз, тому робіть сьогодні все якісно, красиво і надійно, українською мовою, щоб завтра не стало соромно і болісно за те, що в ваших дітях зникає українець/українка.
4 – Навчіться радіти за інших, вам стане легше жити)І наостанок прохання і попередження: Не можеш допомогти – не заважай. Не такі тобі свята, не тоді, не там – іди собі мимо.
P.S. Не хотів нікого образити, якщо що), всі професії важливі, з представниками б’юті сфери завжди в контакті, кульки, дими, феєрверки, машини-лімузини, все було, є і буде, бо на те воно і створено, щоб приносити радість і задоволення хоча б раз в житті)
І на останок пам’ятайте: Українців має бути більше!
Вибачте. Даних поки немає.