Максим сказав, що він в одному ліжку буде спати виключно з дружиною. Нехай теща ображається, скільки захоче

Максим з самого початку не ладнав зі своєю тещею. Анна Вікторівна мала складний характер і любила, щоб все було так, як вона того забажає. Однак заради дружини чоловік готовий був терпіти її матір, але своєї неприязні він не приховував.

Тещі також не подобався її зять. Вона хотіла, щоб її донька вийшла заміж за багатого та перспективного чоловіка зі своїм бізнесом, квартирою та автомобілем. Максим абсолютно не підходив під цей опис, адже був простим викладачем музики. Власне з Валею вони познайомилися саме в стінах школи.

Дівчина закінчила педінститут і одразу влаштувалася на роботу. Серед усього викладацького складу Максим першим припав їй у вічі завдяки своєму серйозному вигляду. 

Між ними зав’язалися стосунки, які швидко закінчилися одруженням. Молода пара оселилася в комуналці, яку чоловік отримав від батьків. Через деякий час вони вирішили продати свою нерухомість, а натомість придбати власний будинок. Звісно, для цього потрібно було взяти кредит в банку. 

Анна Вікторівна не підтримувала такого рішення, адже вона б ніколи не поміняла життя в столиці на існування в передмісті. Там же немає жодних перспектив, зручностей і розваг!

Як тільки жінка не намагалася переконати подружжя, але все було марно. Вони все ж придбали приватну ділянку із невеликим домом. Усередині була одна кімната, кухня й ванна.

Пошепки

На новосілля Валя з Максимом запросили своїх батьків та друзів. Анна Вікторівна з першої секунди була невдоволеною їхньої покупкою. То підлога занадто стара, то місця мало, то душ незручний. Зате навколо дому було багато зелені, річка, пляж та місце для прогулянок.

Після застілля усі гості роз’їхалися, а теща залишилася на ніч, мовляв, о такій годині їй в місто добратися нічим.

Подружжя підготувало Анні Вікторівні місце на підлозі біля печі, але це її неабияк обурило:

– Ви геть з глузду з’їхали? Думаєте, що я ночуватиму на холодній підлозі? А якщо простуджуся? Ні, дякую. Мені буде комфортніше разом з вами в одному ліжку. І взагалі, звикайте, бо взимку я часто гостюватиму у вас. Мені вдома одній самотньо.

Максим сказав, що він в одному ліжку буде спати виключно з дружиною. Нехай теща ображається, скільки захоче. Жінку таке ставлення образило, тому вона зібрала свої речі, викликала таксі і поїхала додому. Після цього вони більше не спілкувалися. 

А як ви вважаєте, хто у цій ситуації має рацію? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector