Маленька дівчинка заспівала так, що сама Лара Фабіан б їй позаздрила

Боже мій! Ця маленька дівчинка співає так, що навіть у каменю сльози з’являться. Дивовижний талант!

Зараз по телебаченню показують безліч шоу з дитячими талантами. Нікого вже не здивуєш гарним виконанням пісні. Талановиті малюки приходять на шоу талантів і треба зізнатися багато хто вже звик до такого стану справ.

Однак, навіть серед талановитих дітей є діти дійсно поціловані Богом. Такі, як ця маленька дівчинка. Дуже мало дорослих професіоналів, які зможуть дотягнутися до її рівня. А вже про сучасну естраду взагалі краще промовчати, коли слухаєш і дивишся на цю дитину.

Вона дійсно справжній діамант. Виконує пісню так, що в залі всі плачуть. Слухаєш і ніби торкаєшся до чогось найкращого в твоїй душі.

Ні слова не розумію про що вона співає, але слухаю з великим задоволенням і радію що є на світі така дитина яка так душевно співає цю пісню, я ще знайшла пісні з виконанням Амелії і теж їх із задоволенням слухаю.

Дай Бог тобі здоров’я Амелія, тобі треба і далі радувати своїх шанувальників піснями в твоєму виконанні.

Спасибі моїй подрузі Ніні, яка поділилася зі мною цим відео — збилася з рахунку скільки разів слухаю. Бальзам на душу! Будь щаслива, Амелія!

Слухаю цю диво-дівчинку, не можу передати всіх емоцій, які я пережила!!! Це найкраще, що я чула у моєму житті!!! Просто приголомшливі голос і виконання!!!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: