Мало хто знає про це: 10 способів, за допомогою яких кішка висловлює свою любов до вас

Представники сімейства котячих висловлюють свою симпатію і дружбу стосовно людини не настільки однозначно, як, наприклад, собаки. І не знаючи наступних тонкощів котячої натури, ви можете не впізнати її любов і дружнє відношення до вас:

Муркотіння

Абсолютно всі кішки любов і ніжність проявляють саме так: мур-мур-мур! Може бути ледь чутне воркування, може бути немов би рев машини. Це різні почуття, різна ступінь захоплення. Але при будь-якому розкладі, якщо котик муркоче — він вас любить!

Перекочування з боку на бік

Котики можуть перекочуватися з боку на бік біля ніг господаря. І підставляти животик! А значить, він таким чином показує, що перед господарем вразливий. А це ознака довіри.

Меблі для точіння нігтів

Кіт, залишаючи подряпини на меблях, показує, що в цьому будинку він щасливий! Плюс він мітить територію — ту, яку любить. Тобто ту, де живе його кохана людина!

Котик-топтун

Якщо кіт топчеться по вас, то все дуже просто. Кошенята так сприяють припливу молока у своєї мами! А з людьми вони показують — ви мені як мама, я вас люблю.

Подарунки

Кішка може принести здобич з вулиці, зловлену в будинку мишу або банальну іграшку. Це трофей, і кішка його вам дарує! Прийміть і подякуйте, навіть якщо це дохла птиця і прати постіль доведеться довго. А то образиться і засмутиться ж жахливо.

Сон на колінах

Кішка вибирає для сну найбезпечніші місця — адже уві сні вони уразливі! Спати на колінах у людини — довіряти людині беззастережно!

Котик дивиться

У кішок величезні очі! Згідно з пропорціями людського тіла, такі очі були б двадцятисантиметрові! Зоровий контакт кішки встановлюють тільки в екстрених випадках — очі вони дуже бережуть. Так що якщо дивляться на вас — вам довіряють!

Кішка повертається задом, піднімає хвіст

Кошенята так вітають маму, коли повертається кішка з полювання. У них там найсильніший запах! Так що це теж абсолютна довіра.

Вперте нявкання

Між собою кішки нявканням, нагадуємо, не спілкуються! Це для розмови з людиною. Так що таким чином кіт з вами просто розмовляє! Спробуйте його погладити або дати чогось смачного. Зазвичай це сприймається як відповідь.

Вилизування

Кіт вилизує вас не тому, що вмиває, а тому, що залишає на вашому тілі свій аромат, як вчинив би зі своїми кошенятами! Так що таким чином господар потрапляє в число членів сім’ї.

Не доводиться сумніватися в тому, що кішки люблять нас настільки, наскільки ми їх любимо. Якщо ви не належите до розряду людей, що ставляться прихильно до цих пухнастих створінь, значить, вам в це буде складно повірити.

А як ваш кіт проявляє любов?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: