Мало того, що ця дівка з двома причепами, так ще й рота на мене розкриває. Я краплі пила після її слів

Таку біду маю, словами не передати. Лише матері мене зрозуміють. В мене один-єдиний син є – Святослав. Всю душу в нього вклала. Його батько завжди пив і дитиною не займався. А коли хлопчику виповнилось 12, помер від цирозу. От і весь чоловічий приклад в сім’ї. Я ж була і за матір, і за тата.

Та хлопчик мій ніколи не розчаровував. Старанно навчався, жодного разу конфліктів з іншими дітьми не мав. Усі знайомі дивувались:

 – Як тобі із сином пощастило! Розумник, спортсмен, такий самостійний! 

Святик був моїм найкращим помічником. Разом ми на город ходили, разом вдома господарювали. Згодом син поїхав на навчання. Мені було сумно, та що робити, діти зростають. Він закінчив університет з червоним дипломом. І вже з четвертого курсу працював у великій іноземній компанії. 

Єдине, що мене бентежило – щоб особисте життя в сина склалося. Довго він ніяких серйозних стосунків не мав. Все в роботі, з друзями нікуди не ходив. 

 – Сину, не можна так! Ти ж молодий! Життя повз проходить.

 – Я зараз попрацюю, а згодом розважатися буду.

Так він дотягнув до 28 років. Я вже надію втратила. Святослав самотужки заробив на квартиру. Придбав гарну двокімнатну в новобудові. Згодом ще й автівку взяв. І ось я якось вирішила зробити йому сюрприз. Зварила домашнього борщу, напекла пиріжків з картоплею і поїхала до нього. Ключа мала, він дав мені про всяк випадок. 

І ось я заходжу, а по квартирі бігають якісь діти. Хлопчик і дівчинка, приблизно 5 і 3 років. А тоді вийшла довгонога брюнетка.

 – Доброго дня! А ви хто?

 – Я мама Святика. А ви хто?

 – Лариса, його дівчина.

Після цих слів я присіла. І лиш потім збагнула, чому син цю красуню приховував.

 – А це ваші діти?

 – Так, від першого шлюбу. Святослав їх обожнює! Саме тому я його так кохаю. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я не знала, що казати. Мовчки віднесла борщ на кухню. Діти поводились у квартирі сина, наче вдома. Я збагнула – вони тут живуть. Лариса тим часом розповіла, що була дружиною якогось депутата. Але він постійно зраджував. Тому вона наважилась піти, була в розпачі, а тоді зустріла мого Святослава і він її врятував.

Врешті син прийшов.

Пошепки

 – І коли ти збирався мені розповісти це?

 – Мамо, я все поясню. Лариса – чудова жінка, я її кохаю.

 – Сину, приїдь завтра до мене, треба поговорити.

Я не могла там знаходитись. Наступного дня Свят приїхав і відразу почав пояснювати, що Лариса – неймовірна, він її кохає і хоче одружитись. 

 – А дітей власних ти хочеш? В неї двійко вже є. Чи будеш чужих виховувати?

 – Вони не чужі. Якщо Лара схоче – ще народить.

Ми посварилися і син пішов. А потім я сіла й подумала, що так не зможу його переконати. Вирішила обрати іншу тактику. Зателефонувала і запросила їх усіх на вечерю. Вирішила вдати, що мене все влаштовує. Син погодився і вони приїхали.

Щойно діти Лариси увійшли в мою квартиру, почали жахливо поводитись. Вони бігали й кричали. Я зробила зауваження і тут почалось. Кохана мого сина суворо сказала:

 – Я бачу, що вам мої діти не подобаються!

 – Просто нехай поводяться чемно в гостях.

 – Ви б раділи, що в сина особисте життя нормально складається.

І тут я вже не витримала.

 – А чого мені радіти? Мій успішний син знайшов розлучену з двома причепами!

 – Послухайте уважно, я ще не впевнена, чи мені взагалі ваш Свят підходить. Він копійки заробляє! Я ще подумаю, чи варто з ним жити.

Ці слова мене розлютили. Яке ж нахабство! Довелось йти краплі пити, аби заспокоїтись. Тим часом Лариса сказала синові, що не хоче залишатись на вечерю. Син, наче цуцик її послухав, зібрався і вони пішли.

Я в розпачі. Не знаю, як бути. Лариса просто використовує сина, як гарний варіант на роль батька для своїх дітей. Він гаруватиме, а вона по салонах ходитиме. І навряд чи згодиться йому народити.

Скажіть, як мені бути? Як переконати сина покинути цю жінку?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector