– Мам, я не смів її покинути!  — зі сльозами говорив Орест, а потім простягнув мені немовля.

Мій син завжди був слухняним хлопчиком. Добре вчився в школі та університеті. Орест поїхав вчитися у Львів, проте щовихідних приїжджав додому. Я дуже пишалась ним та вірила, що з нього вийде не абищо. Оресту хоч і було 18, але його дії та вчинки завжди були дорослими. Одного разу я в цьому в черговий раз переконалась.

Якось син почав видумувати відмазки, аби не їздити в село на вихідні. Один раз не приїхав, потім другий, а згодом я почала здогадуватись, мабуть, в Ореста з’явилась дівчина. Я зовсім не наполягала приїздити постійно, але дійшло до того, що він не з’являвся вдома вже пів року. Проте одного дня син приїхав, але не сам… Від побаченого я мало не втратила свідомість. 

– Мам, я не смів її покинути!  — зі сльозами говорив Орест, а потім простягнув мені немовля.

– Синочку, чия це дитина? — запитувала я.

Пошепки

– Це моя донечка. Так сталося, що я шалено закохався в одну дівчину, яка потім від мене завагітніла. Однак, на щастя, моя Ліля померла при пологах. Я б не зміг залишити дитину, вирішив, що буду сам її виховувати! 

– Яке нещастя, мені шкода, сину. Але ти не сам! Знай, що завжди можеш розраховувати на мене! Я допоможу виховувати дівчинку й все налагодиться.

– Дякую тобі, за підтримку! Звісно, все буде добре! 

Я ще довго не могла оговтатись від усього почутого та побаченого, але тепер я дуже щаслива мама та бабуся! Я вважаю, що Орест зробив як справжній мужчина! А як ви вважаєте?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector