Мама дізналася, що моя свекруха полетіла на море, запитала, де вона взяла такі гроші – я вирішила промовчати

Останнім часом я просто не впізнаю свого чоловіка. Він сильно змінився з моменту нашого одруження.  Колись ми всі рішення приймали разом, обговорювали, що нас турбує і вирішували проблему. Зараз він сам за себе. Ось нещодавно взагалі  потайки від мене склався із сестрою на поїздку моєї свекрухи. Та на старість вирішила на море за кордон поїхати. 

Я дуже здивувалася. І взагалі це дуже несправедливо. Свої обурення я висловила чоловікові. Але він заперечив і сказав, що це я роблю з мухи слона. Адже сума не така вже і велика. А я що з лісу вийшла? Спитала в подруги, скільки коштує такий відпочинок. 

Розлютило мене така його поведінка тому, що його мати ніяк нам не допомагає і ніколи цього не робила. Ніколи не привітала ні чоловіка, ні мене з днем ​​народження. У них в сім’ї це не прийнято. Дітям дарує дешеві іграшки. У той час, як мої тато і мама завжди дають велику суму в конверті. Ще й торт з дорогим вином приносять. Дітям теж купують пристойні подарунки.

Soviet Style Livingroom / Советская гостиная | Гостиная, Интерьер, Квартира

Цього разу нам обом на день народження вони подарували по п’ятсот доларів. Виходить, що чоловік ці кошти витратив на свою матір! Інша справа, якби вони потрібні були на лікування, а то на такий дорогий відпочинок.

До слова, мої батьки ніколи не були за кордоном. Та й взагалі, на море були всього кілька разів. А в основному відпустку проводять на дачі. Звикли економити, хоча і заробляють добре. В гості до дітей і онуків з ніколи не приходять з порожніми руками.

Вважаю, що чоловік вчинив неправильно, давши гроші, і ще й приховав це від мене. Але він не бачить в цьому нічого поганого. Навіть пишається тим, що зміг відправити мати на закордонний курорт. Сказав, що вона ростила їх з сестрою без батька, тому вони зобов’язані дбати про неї. До того ж і здоров’я у неї слабке.

Значить, мої батьки не заслужили допомоги, тому що ростили мене удвох? А тепер повинні допомагати нашій родині. Мама дізналася, що свекруха полетіла на море, запитала, де вона взяла гроші на це. Я приховала, щоб її не засмучувати. Сказала, що це її дочка все влаштувала.

Мама дуже швидко зі мною розпрощалася. Потім взагалі замовкла на кілька днів. Не писала, не дзвонила – ніби крізь землю провалилася. А це на неї не схоже. Значить що? Значить образилася. Згодом вона, ясна річ, сама мені про це скаже, бо мовчати вічно не буде. Вона мені навіть дорікне, що, мовляв, свекруха виховала хорошу доньку, не те що я.

Я тоді промовчала. Але висновки зробила і вирішила, що більше ні копійки у них не візьму. Для чого тоді було давати, якщо потім дорікати берешся?І чоловік хай за голову береться. На свою матір нехай витрачає тільки свої гроші. Буде йому наука.

А ви погоджуєтеся зі мною?

Терпіли б таке ставлення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector