– Мама допоможе нам купити квартиру! – Як я зраділа, коли чоловік повідомив новину. Та виявилось, вона це робить не просто так

Ми з Олегом вже дуже давно разом. До шлюбу зустрічалися шість років. Я тричі відмовлялася розписуватись, а все через те, що ми не мали де жити. Та й заробляли не так багато. 

Утім згодом весілля все ж ми відгуляли. Скромне, на 40 осіб. Мало не відразу свекруха заявила:

 – Не відтягуйте з дітьми! Тобі вже 24 роки, треба народжувати!

 – От це вже ні! Лише, коли в нас квартира власна буде!

Мої слова ніхто не сприйняв серйозно, та я стояла на своєму. Ми прожили три роки на орендованій квартирі. Гроші збирали, та цього навіть на відпочинок на морі не вистачало. 

 – Може варто на заробітки поїхати! Ми ж так ніколи не назбираємо.

 – Якщо ми поїдемо, то про батьківство можна забути. Коли ми,  в 40 народимо? Я вирішив попросити маму продати бабин будинок. Купимо хоча б однокімнатну квартиру.

Це була чудова ідея. Я й сама давно про ту хату думала. І уявіть мою радість, коли Олег сказав, що свекруха погодилась.

 – Та мама вимагає, аби ми за це їй по господарству допомагали. Щотижня приїжджали до неї в село на вихідні, працювали на городі, біля хати. 

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я погодилась. Це однаково найкращий варіант, та й все ж вона не чужа. Будинок вдалося досить непогано продати. Шість тисяч доларів отримали. І відразу підібрали невеличку квартиру. Так склалося, що я якраз дізналась, що вагітна. Думала, що народжу вже у власній оселі та страшенно раділа з цього. І тут, коли справа дійшла до оформлення документів, чоловік сказав:

 – Мама хоче, щоб ми квартиру на неї оформили.

 – Як так? Нащо?

 – Це її гарантія, що ми її не покинемо. 

 – А мені гарантій не треба? Я тут ніхто? Ні, такого щастя мені не треба. Тоді самий допомагай їй на городі. І доглядати я її теж не буду.

Чоловіка мої слова обурили. Він страшенно образився. Каже, що я невдячна. Та я вважаю, що все це не справедливо. Ми так давно разом. І ще я вагітна. Таке враження, що свекруха просто мені не довіряє. А що як Олег мене покине? Мені доведеться на вулиці з дитиною жити?

Скажіть, як мені бути? 

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector